Bezpłatne programy szkoleniowe w zakresie konserwacji przemysłowej

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Bezpłatne programy szkoleniowe w zakresie konserwacji przemysłowej


Konserwacja przemysłowa to atrakcyjna ścieżka kariery dla osób, które lubią naprawiać rzeczy i pragną okazać się rozwiązaniem problemów w produkcji przemysłowej. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w utrzymaniu ruchu przemysłowego lub jesteś pracownikiem na wysokim szczeblu i chcesz poruszyć drabinkę, dalsze szkolenia mogą zwiększyć Twoje możliwości zawodowe. Bezpłatne szkolenia są dostępne, aby pomóc Ci dowiedzieć się więcej o nowym sprzęcie, nowatorskich rozwiązaniach i nowościach w zakresie bezpieczeństwa. Różne opcje kursu są dostępne w formatach online i w klasie.

Instytut niezawodności przez całe życie

Instytut wiarygodności w czasie rzeczywistym zapewnia darmowe szkolenia online dostępne za pośrednictwem YouTube. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego można wyświetlić 14 godzin szkoleń utworzonych przez ekspertów ds. Zarządzania utrzymaniem. Artykuły online są również dostępne w Instytucie. Niektóre tematy szkoleniowe obejmują ludzką zapobieganie błędom, poprawę niezawodności, monitorowanie ryzyka, ograniczenie ryzyka cyklu życia oraz ograniczenie ryzyka maszyn. Szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Południowo-zachodnia Minnesota Prywatna Rada Przemysłu

Rada Prywatnych Przemysłów Southwest Minnesota oferuje szereg bezpłatnych zajęć w zakresie szkoleń związanych z utrzymaniem ruchu przemysłowego. Biorąc 240 godzin szkoleń, możesz zdobyć certyfikat konserwacji przemysłowej. Przedmioty obejmują mechaniczną transmisję mocy, sterowanie elektryczne, bezpieczeństwo przemysłowe, płynną moc, spawanie, budowę kotłowni, programowalne sterowanie logiczne i umiejętności interpersonalne. Po ukończeniu programu otrzymasz pomoc w zakresie usług związanych z karierą, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie zatrudnienie.

Biznesowa Sieci Przemysłowej Uniwersytetu Online

Bezpłatne szkolenie w zakresie konserwacji przemysłowej online dostępne jest za pośrednictwem firmy Business Industrial Network Online University. Kursy oferowane są przez cały rok i zawierają takie tematy, jak bezpieczeństwo, konserwacja przemysłowa, certyfikacja OSHA, przemysłowa energia elektryczna, wytwarzanie energii i alternatywne opcje energetyczne, oprzyrządowanie przemysłowe i warsztat mechaniczny. Jest również oferowany kurs technologii identyfikowania częstotliwości radiowych.

Szkolenie w sieci Web

Organizacja Budowlana i Konserwacja Elektryczna oferuje darmowe szkolenia online w celu zwiększenia wiedzy na temat konserwacji przemysłowej. Niektóre tematy obejmują strategie zarządzania aktywami, niezawodność elektryczną, wprowadzenie do wibracji, zarządzanie systemem motorycznym, analizę przyczyny, sprężanie powietrza na świecie, podstawy systemu pary i precyzyjne wyrównanie. Nowe tematy są dodawane co tydzień.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.