Biżuteria Domowa Pokaż Pomysły na rezerwacje

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Biżuteria Domowa Pokaż Pomysły na rezerwacje

Niezależne przedsiębiorstwo jubilerskie rozwija się na prezentowaniu i wyświetlaniu biżuterii na wystawach domowych. Zachęcaj klientów, aby mogli prezentować w swoich domach, oferując swoim znajomym możliwość zakupu pięknej biżuterii i hostessy, aby zarobić na bezpłatnej biżuterii.

Karta Gazu

Zaoferuj kartę paliwową w wysokości 25 USD do gospodyni, jeśli książka z tobą wyświetla domowy biżuterię. Wraz ze wzrostem cen gazu jest to wielka motywacja do zarezerwowania spektaklu.

Gra na zlecenie lub nie gra

Zagraj w grę Deal or no Deal podczas swojego show w domu. Włóż różne kupony lub biżuterię w małych pudełkach. Kupony mogą kosztować 25 dolarów, 30 dolarów lub 50 dolarów w bezpłatnych biżuteriach lub pół-cenach specjalnych. Podaj jedno pole dla każdego gościa na początku swojego show. Poproś ich, aby nie otwierały pudełek. Podczas pokazu zapytaj każdego gościa, jeśli chcą zachować to, co jest w pudełku. Niech wybierają "transakcję czy nie ma sprawy". Jeśli sobie radzą, zgadzają się, aby dom pokazał się i mógł utrzymać nagrodę w pudełku.

Pokaż w torbie

Wypełnij worki prezentowe z mieszaniną brownie, mieszaniną lemoniady, kubkami, papierowymi talerzami i ozdobnymi serwetkami. Twoja gospodyni będzie miała wszystko, czego potrzebuje na przekąski podczas jej występu. Zaoferuj "pokaż w worku" każdemu gospodyni, która wystawia z tobą pokaz.

Bonus Specjalny Dni

Jako niezależny jubiler, możesz ustawić własny harmonogram pracy. Określ dni kalendarza w kolorze czerwonym, które chcesz zarezerwować pokazy. Zaoferuj dodatkowe zachcianki hostessom, które książki prezentują w tych dniach. Inicjatywy mogą zawierać dodatkowy element biżuterii, pół pozycji lub 25 dolarów kredytu, aby wykorzystać do wybranej biżuterii.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.