Buty męskie: wypalana skóra

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Buty męskie: wypalana skóra

Skóra wypolerowana daje buty w starości, noszone spojrzenie, które działa dobrze z wszystko od ciemnego denimu do khaki spodenki. Wygląd jest bardzo noszony.

- Patrick Thompson, mężczyzna mody nabywca Planet Blue

Buty ze skóry wypalanej są sztywne dla dzisiejszego, dobrze zachowanego mężczyzny, a na trikowych kickach buduje się starannie wyglądająca powierzchnia, która przypomina styl dziewczęcy z lat dwudziestych XX wieku. W butach łodzią lub w morzu trampki, gwiazd trendów - w tym piosenkarka Justin Bieber i aktor Jeremy Piven - idą naprzód w wypalone obuwie skórzane. John Varvatos i Tom Ford należą do najwybitniejszych projektantów, którzy wydali wersje tego stylu, ale dostępne są także dostępne wersje niedrogie.

Buty męskie: wypalana skóra

Niezależnie od tego, czy płacisz najwyższy dolar, czy kupisz umowę kupna ze sprzedaży, te skórzane buty w sezonie są klasyczne, wygodne i niekończące się.

Według modnego guru, Patrick Thompson, nabywcy modnych modeli dla Planet Blue, popularnej sieci butikowej Południowej Kalifornii z lokalizacjami rozproszonymi wokół Los Angeles, dziś najbardziej popularnych butów "nie są dziewicze i wszystkie w jednym odcieniu, ale spalone, wyblakły i wygodnie wyglądający ".

Wiele z wypolerowanych stylów butów w sklepach narysuje ich inspirację z wyszczuplonych podeszew motocyklistów o denim, które noszą buty ze skóry do roweru.

"Ci z nas, którzy nie mają wielkiej pary skórzanych butów, które trzymamy od lat, są teraz szczęśliwi, aby zobaczyć" wykończenie "przygotowane na nowe buty - powiedział Thompson.

Ale pieczenie, technika używana przez rzemieślników do polerowania skóry, aż osiągnie gładkie, lśniące wykończenie różnego odcienia kolorów, z pewnością nie jest ograniczone do butów. "Skóra wypalana ostatnio była popularna we wszystkich stylach - powiedział Thompson.

Człowiek może sparować parę butów z całkiem sporo.

"Skóra wypolerowana daje buty starzejący się, noszony wygląd, który dobrze sprawdza się zarówno z ciemnego denimu jak i khaki" - powiedział Thompson. "Wygląd jest bardzo noszony".

Chociaż Thompson zaleca noszenie wypalonej buty łodzi z krótkimi spodenkami i wypalonym butem z denimem, oba style "są całkiem uniwersalne" - powiedział. A ponieważ wypalone buty są dostępne w szerokiej gamie skórnych podłoży bazowych - brązowych, czarnych, brązowych, śliwkowych, oliwkowych, szarych - masz wiele swobody wyboru koloru.

"Wolę ciemne, wino w kolorze koniaku, bo wtedy można lepiej poznać leczenie" - powiedział Bernard Jacobs, stylizator stylistyki i prezes Katy Duds, doradca ds. Obrazków i mody w West Hollywood w Kalifornii. - To stare spojrzenie na świat, rodzaj zmęczonego, dwuczynowego wyglądu w butach. Z brązowymi i czarnymi butami wypalanymi, nie możesz też powiedzieć szczegółów. Cognac zawsze wyglądają świetnie.

Jacobs zauważa, że ​​wypalone buty dodają odpowiedniej ilości wyrafinowania, gdy pasują do spodni, spodni lub podstawowego garnituru w stylu biznesowym. "Możesz przyprawić nudny niebieski lub szary garnitur biznesowy parą wypalonych koniaków lub brązowych butów", powiedział. "Buty biorą garnitur na modnym poziomie, nie próbując zbyt ciężko patrzeć na biodra i prąd".

Spodnie z mankietami, zwinięte tuż nad kostką, wyglądają również stylowo, gdy są noszone przy użyciu wypolerowanego buta. "Wszyscy robią rzeczy z cekinami z wypolerowanej skóry", powiedział Jacobs, dodając: "Lubię wygląd lepiej, gdy mężczyźni nie mają skarpet, to tylko dużo swobodniejsza, chłodniejsza, bardziej bez wysiłku vibe".

Jeśli nosisz skarpetki z tymi butami, sugeruje przejście z klasycznym, preppy argyle print. "Jeśli idziesz z argyle," powiedział - "zawsze nosić skarpety. Niska skarpetka ma tendencję do popychania lub opadania wokół kostki, która jest zdecydowanym faux pasem".

Pomimo, że zużyte obuwie skórzane może być noszone z szeroką gamą stylów odzieży, Jacobs rysuje linię, w której nie powinieneś wchodzić w takie buty:

"Nie nosić wypalonych butów z formalwearem", powiedział. "To nie będzie wyglądało dobrze z smokingiem ... chyba że gdyby to była wypalona skóra zmieszana z skórą patentową. Jednak w większości przypadków wypolerowana skóra buta zawsze wygląda jak przypadkowy wygląd, ponieważ ten rodzaj skóry jest używany na masywnym nożu kwadratowym. Nigdy nie jest jak oszalałe buty.

"Dopóki trzymasz je w parze ze zwykłym nosem, będą dobrze służyć".

Czytaj dalej:


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.