Całe Cielę Pszenicy: Substytuty Mąki

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Całe Cielę Pszenicy: Substytuty Mąki


Mąka z ciasta pszennego została zmielona z otrąb z miękkiej pszenicy o delikatnej fakturze. Celem używania mąki z ciasta jest idealnie wytwarzanie lżejszych, puszystych wypieków. Korzystanie z całej pszenicy jest dużo zdrowsze niż używanie białej mąki, która została pozbawiona wielu niezbędnych składników odżywczych. Pszenica utrzymuje wiele włóknistych włókien odżywczych, które są bardziej odpowiednie dla optymalnego zdrowia.

Zagadnienia alergii

Jeśli szukasz zastąpić pszenicę ze względu na problemy z alergią, możesz użyć mąki pisarskiej. Orkana jest podobna do pszenicy; To sub-gatunek pszenicy i zawiera glutenu, więc podczas wypieku, ma właściwości podobne do pszenicy. W przypadku niektórych alergii na pszenicę, chociaż orkisz, nadaje się do spożycia. Jeśli pacjent cierpi na celiakię, nie zaleca się Ŝywienia wymowy.

Pieczenie bez pszenicy

Próbowanie pieczenia alternatywnych mąk może być trudne - głównie dlatego, że brakuje pszenicy, która jest odpowiedzialna za upodobanie naszych ulubionych pieczywa. Jeśli nie jesteś ostrożny, a nie lekki i przewiewny, ciasta mogą okazać się gęste, a nawet piaszczyste. Zazwyczaj łączenie alternatywnych mąk jest optymalne, ale potrzeba czasu, aby ustalić, które z nich działają najlepiej - a sukces będzie ostatecznie pochodzić tylko z prób i błędów. Kombinacja mąki, która sprawia, że ​​dobry brownie może nie działać na chleb i na odwrót. Jeśli nie jesteś do eksperymentowania, zawsze możesz kupić bezglutenową mąkę do pieczenia w opakowaniach wstępnie zmieszanych.

Całe Cielę Pszenicy: Substytuty Mąki


Alternatywne uzupełnienia

Kluczowym składnikiem brakuje ciasta ciasta przy użyciu alternatywnych mąki jest gluten, chociaż niektóre alternatywne mąki zawierają gluten w małych ilościach. Gluten działa jako środek wiążący, trzyma ciasta cukiernicze razem. Bez tego trzeba dodać coś innego w celu promowania znajomości i pożądanej spójności. Za każdą filiżankę dowolnej bezglutenowej mąki, którą dodajesz, dodaj 1 łyżeczki. Guma ksantanowa, guma guar lub skrobia przedgłowa. Każdy z tych składników można kupić w sklepie ze zdrową żywnością, a supermarkety coraz częściej je przewożą, ponieważ bezglutenowe wypieki stają się bardziej popularne.

Zastępcy

Mąka ryżowa jest korzystnym substytutem mąki pszennej. To było używane przez piekarzy na całym świecie w produkcji bezglutenowych wypieków. W sklepach ze zdrową żywnością rzadko zdarza się znaleźć pączki, szwajcarskie rolki i różne pieczywo wykonane z mąki ryżowej. Inne popularne alternatywy to: mąka sojowa, mąka owsiana, quinoa, kamut, amarantus, proso, jęczmień i wiele innych.

Całe Cielę Pszenicy: Substytuty MąkiPktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.