Co Edukacja Czy musisz być właścicielem książki?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Co Edukacja Czy musisz być właścicielem książki?


Posiadanie księgarni może być twoim życiowym życiem, ale nie potrzebujesz stopnia w literaturze angielskiej czy biznesie, aby odnieść sukces. W rzeczywistości nie wymaga się wykształcenia wyższego, chociaż korzysta się z praktycznej wiedzy o podstawowych funkcjach biznesowych i teorii, rachunkowości i gruntownej wiedzy o książkach w przeszłości i obecnie. Powinieneś także poznać swoich docelowych odbiorców, czytelników, którzy chodzą przez drzwi lub odwiedzają Twoją witrynę.

Książka wiedzy

Jednym z Twoich najważniejszych priorytetów edukacyjnych powinno być nadawanie aktualnych bestsellerów oraz nowych i klasycznych książek we wszystkich specjalnościach i dziedzinach tematycznych. To, co zwykle wyróżnia niezależne księgarnie od konkurentów sieciowych z cegły i zaprawy to intymna wiedza na temat książek, które właściciele księgarni i pracownicy mogą przekazać. Klienci wchodzący do sklepu lub przeglądający witrynę oczekują, że podasz im swoją osobistą listę książek, z zaleceniami dotyczącymi książek, które uważasz, że powinny one czytać.

Wiedza biznesowa

Innym obszarem, na którym możesz skoncentrować się jest wiedza i wiedza biznesowa. Nie potrzebujesz mistrza w administracji biznesowej, aby prowadzić księgarnię, ale powinieneś mieć solidną wiedzę na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Przeczytaj artykuły i książki dotyczące procesów biznesowych lub angażuj się w programy rozwoju małych firm prowadzone przez amerykańską administrację małych firm. Small Business Administration oferuje edukację w zakresie planowania biznesowego, planowania kosztów uruchomienia oraz sposobu opracowania modeli przepływów pieniężnych.

Kontrola ekwipunku

Poznanie podstaw i ostatecznie niuansów kontroli zapasów to edukacja, której nie można przegapić. W branży księgarni kontrolę zapasów ma kluczowe znaczenie, ponieważ zasoby reklamowe na Twoich półkach prowadzą do biznesu. Musisz zrozumieć, w jaki sposób rozpoznać, które zasoby reklamowe będą naciskać na przednie szafki, które zasoby reklamowe zostaną zakopane na tylnych półkach i które zasoby reklamowe mają powrócić lub sprzedać z dużym rabatem. Będziesz ciągle starał się wprowadzać najlepszych sprzedawców, jeździć na rowerze przez magazyn w szybkim tempie, ale również utrzymać solidną listę książek od wiarygodnych autorów lub wydawców, którzy mogą sprzedawać klientom zwykłym. Twoi klienci i ich nawyki kupna dyktują jak Wiele kopii kupujesz każdego tytułu, ale mając dobrą orientację w prowadzeniu firmy, pomogą Ci popełnić błędy w pracy, takie jak przenoszenie większej ilości zasobów reklamowych, niż można sprzedawać lub kupić światło w książce, która zyskała ogromny szum. Musisz także dowiedzieć się, gdzie można zakupić swoje zasoby reklamowe i za jaką zniżkę, co jest ważne, aby uzyskać najlepszy margines zysku.

Duch przedsiębiorczości

Duch przedsiębiorczości jest czymś, czego nie można się nauczyć z książki. Zastanów się, jak inne niezależne księgarnie na innych rynkach przetrwały i rozwijały się. Przyjrzyj się sposobom zachęcania klientów do swoich drzwi takimi promocjami, jak czytanie autorów, kluby książek i sprzedaż. Sprawdź, jak inni firmy robią swoje witryny i używaj tych, które lubisz kierować własną witryną. Wejdź na serwisy społecznościowe. Opracuj listę klientów i rozwijaj swoją firmę poprzez osobiste korespondencje i e-maile, stale prowadząc klientów do sklepu lub witryny. Zróżnicowanie zasobów reklamowych do elementów takich jak gry, płyty CD i zabawki. Zrób wszystko, aby promować swoją firmę, docierając do ducha twórczego i przedsiębiorczego, które dało Ci pomysł otwarcia księgarni w pierwszej kolejności.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.