Co gaje paznokci polski z podłogi z twardego drewna?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Co gaje paznokci polski z podłogi z twardego drewna?


Jeśli zainstalowałeś podłogę z drewna twardego w domu lub chcesz utrzymać drewniane podłogi, jakie masz latami w jak najlepszym stanie, musisz wiedzieć, jak usunąć plamy na plamach, które pochodzi z substancji, takich jak polski paznokci. Istnieje kilka prostych rozwiązań domowych, które można wypróbować dzięki elementom, które mogą już mieć, które można usunąć polską plamę z podłóg, zachowując płyty w stanie nienaruszonym.

Noże i suszarki do noży

W prawdziwym prostym Internecie Laura Dellutri, Zdrowa Housekeeper, zaleca łagodne złocenie polerowania paznokciowego z podłóg drewnianych lub mebli. Jeśli plama nie jest łatwo usuwana, skieruj suszarkę do rozdrabniacza w pobliżu plamy, więc ciepło z urządzenia wygładza paznokci i ułatwia podnoszenie. Jeśli nie ma suszarki ręcznej na rękę, nałożyć szmatką zwilżoną gorącą wodą nałożoną na paznokci, aby ułatwić poluzowanie przed ponownym użyciem nóżki do noszenia.

Alkohol etylowy

Nanieść alkohol etylowy lub zdenaturowany na szmatkę i nałożyć ją na poliwęglan na drewnianej podłodze. Najpierw jednak sprawdź alkohol na kawałku złomu drewna lub na części podłogi pokrytej meblami, aby upewnić się, że alkohol nie plama lub uszkadza podłogi, jak sugerują dolne pory wschodu. "Rosie w domu" zaleca użycie minerałów spirytusowych lub rozpuszczalników z bazą ropy naftowej w celu podniesienia plam z polilu na podłodze, jeśli alkohol nie działa. Minerały spirytusowe mogą być nieco silniejsze od alkoholu, a malarze używają substancji do czyszczenia szczotek. Ważne jest, aby nie dostawać minerałów spirytusowych na nierdzewnych częściach podłogi, ponieważ może usunąć niektóre z wykończeń.

Wełna ze stali nierdzewnej

Real Simple zaleca delikatne przemywanie paznokciowej plamy z drewna. Wełna powinna mieć grubość co najmniej 0000, aby zapobiec podnoszeniu wykończenia z drewna liściastego, a delikatna faktura jest wystarczająco wytrzymała, aby podnieść polerkę. Laura Dellutri zaleca użycie drewna touch-up produktu lub plam marker po czyszczeniu plamy, jeśli niektóre z wykończenia drewna jest zabarwione, aby uzyskać podłogę z powrotem w odpowiednim stanie.

Zmywacz do paznokci

Jeśli alkohol nie działa, lub nie ma wełny stalowej na rękę, nie-acetonowy środek do usuwania paznokci może pomóc pozbyć się polskiego plam z podłogi z drewna liściastego. Jednakże polski paznokci usunie część wykończenia podłogi wraz z plamką, więc umieść plamę na ręce, aby naprawić uszkodzoną warstwę paznokciową bezpośrednio po zetknięciu plam z polerem.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.