Co za spray dla błędów jedzenie liści na anioł Trumpet Plant

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Co za spray dla błędów jedzenie liści na anioł Trumpet Plant


Anioł trąbka, lub Brugmansia, jest ozdobnym krzewem na małe drzewo w tropikalnych regionach i często dorasta jako roślina doniczkowa na duże, pachnące kwiaty. Kilka szkodników owadów może zaatakować i zniszczyć rośliny trąbki aniołów.

Rodzaje owadów szkodników

Gąsienice, które są larwami motyli i ćmy, żują duże, nieprzyjemne otwory w liściach anioła trąbki. Roztocza są w różnych rozmiarach i kolorach, ale wszystkie są małe - 1/60 cala długości i tworzą wstęgę na roślinach, w których żyją. Małe pluskwy są małe, rozmyte i białe i ssą płyn z aniołów trąbki.

Korzyści z mydła owadobójczego

Mydło owadobójcze jest naturalnym środkiem zwalczającym owady, który skutecznie zabija owady, takie jak roztocza pająków. Można je kupić wcześniej zmieszać w szkółkach lub zrobić własne, łącząc 1 łyżkę. Mydło w płynie z 1 qt. Z wody. Spray codziennie, aż wszystkie znaki owadów znikną.

Przydatność Bacillus thuringiensis

Bacillus thuringiensis (Bt) jest naturalną bakterią glebową, która zabija gąsienice na rośliny, takie jak anielska trąbka. Jest sprzedawany jako biały proszek, który pył na roślinie i jest najbardziej skuteczny wobec małych lub młodych gąsienic i podobnych rodzajów owadów.

Skuteczność nieaktywnego oleju

Colorado State University zaleca stosowanie nieczynnego oleju, jako alternatywy dla owadów owadobójczych, w celu zwalczania roztoczy pająków. Można również rozpylać trąbkę anioła olejem uśpionym lub opóźnić nieaktywny olej, aby kontrolować mealybugs, które mają twardą powłokę, która zabrania wniknięcia owadów owadobójczych do ich ciała.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.