Co zrobić podczas długiego lotu

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Co zrobić podczas długiego lotu


Każdy, kto ma długą lot, zna to uczucie. Wydaje się, że byłeś w powietrzu przez wiele godzin, ale twój zegarek mówi tylko 30 minut minęło. Bierz samolot z pewnością pokonuje wielotekową podróż na wagonach, ale gdy masz długą drogę, trudno jest widzieć poza twój nudy. Nie musi to być zmarnowany czas. Użyj swojego lotu, aby wszystko załatwić i zająć się sobą.

Medytuj i Odbierz

Jeśli jesteś jak wiele zajęty dorosłych, możesz być tak skoncentrowany na kolacji na stole i spełnienia terminów pracy, które często nie masz czasu, aby zatrzymać się i myśleć duży obraz. Użyj długiego lotu, aby się zrelaksować i wyśrodkować. Spróbuj siedzieć prosto z nogami na podłodze, a dłonie spoczywają luźno na kolanach. Przewiń odtwarzacz MP3, aby uzyskać kojącą muzykę i zamknąć oczy. Oddychaj głęboko, gdy próbujesz oczyścić swój umysł lub skupić się na jakiejś frazie, którą pocieszasz lub znacząco. Poświęć trochę czasu, aby rozważyć, jakie cele chcesz nadal osiągnąć, i zapisz pomysły na rzeczy, które możesz zrobić, aby twoje życie było przyjemniejsze lub bardziej znaczące. Możesz spotkać się z nowym samolotem w punkcie docelowym.

Dogonić

Te zadania, które robisz, mogą wyglądać bardziej przyjemnie, gdy jesteś nudzony i szuka czegoś do zrobienia. Przechwytywanie może oznaczać przeczytanie starych raportów z pracy, aby przygotować się na podróż służbową lub sporządzać listy do znajomych, z którymi stracili dotyk. Pomysły burzowe pomysłów na prezenty świąteczne dla członków rodziny lub szkicuj pierwsze kilka rozdziałów powieści, o których masz zamiar pisać. Możesz nawet wykorzystać ten czas do organizowania plików komputerowych, uruchamiania oprogramowania, aby przyspieszyć pracę komputera lub zorganizować wszystkie cyfrowe zdjęcia w folderach według roku. Cokolwiek masz na myśli, ale nigdy nie masz czasu, użyj tych godzin do pracy.

Zanurz się w Rozrywce

Ta skomplikowana rosyjska powieść najprawdopodobniej pozostanie na nocnej nocie. W długim locie najlepszym sposobem, aby godziny lecieć, jest dostrojenie się w coś, co całkowicie uwiarygodnia Twoją uwagę. Jeśli lecisz na liniach lotniczych z indywidualnymi ekranami siedzeń, będziesz miał wybór filmów i programów telewizyjnych do wyboru; Nawet ciągle, przenośny odtwarzacz DVD lub laptop o długiej żywotności baterii jest atutem. Idealnie będziesz mieć co najmniej trzy filmy z miłością do kochania. Wybierz ulubione komedie lub ulubione filmy z dzieciństwa. Może również zwrócić uwagę na książkę z czasopismami, stos gazet plotek lub książki z krzyżówką lub Sudoku. Gdy twoje oczy potrzebują spoczynku, napełnij odtwarzaczem MP3 nowymi odcinkami ulubionych podcastów lub kup nową wersję audio ulubionego autora. Możesz słuchać całej powieści między startem a lądowaniem.

Rusz to

Wąskie przejścia i zacięte fotele na bok, można długo utrzymywać się w ruchu. Poruszanie się w powietrzu to nie tylko dbanie o siebie. Potencjalnie niebezpieczne skrzepy krwi mogą tworzyć się, gdy siedzisz w fotelu samolotu zbyt długo; Według American Society of Hematology, loty trwające od 8 do 10 godzin lub dłużej są najbardziej niebezpieczne. Co kilka godzin, trwa pięć minut, aby wykonywać odcinki nóg. Podnieś kolana w górę iw dół, przesuwaj kostki w kręgach i wyginaj nogi. Jeśli nie jesteś zbyt samoświadomy, możesz nawet wykonać kilka ćwiczeń jogi, czekając na końcu korytarza, aby otworzyć łazienkę. Głębokie kolana i łopatki powodują, że powrót do pozycji siedzącej czuje się mniej bolesna.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.