Czego można oczekiwać podczas ćwiczeń podstawowej armii

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Czego można oczekiwać podczas ćwiczeń podstawowej armii


Trening podstawowy jest trudny. Podczas szkolenia podstawowego instruktorzy ćwiczeń robią wszystko, co w ich mocy, aby przeobrazić obywateli w myślenie żołnierzy, w najgorszych okolicznościach, w celu ochrony siebie i swoich żołnierzy. Niezależnie od tego, która z pięciu oddziałów sił zbrojnych została wybrana, jest kilka rzeczy, które można oczekiwać od wszystkich rekrutów.

Wyzwania fizyczne

Fizycznie, nowi rekrutowie mogą się spodziewać, że zostaną zakwestionowani - zwłaszcza w pierwszych czterech tygodniach, gdy ich ciała dostosowują się do nowego schematu. Każdy dzień obozów koncentracyjnych zbierają się przed świtem na ćwiczenia fizyczne. Obejmuje to szybki bieg, push-ups i sit-ups. Dodatkowo, przez cały dzień, instruktorzy instruktażowi rekrutowani płacą za błędy, nakazując im wykonywać więcej pompek. Ponieważ do spożycia jest duża liczba nowych informacji, często występują błędy. Przeszkody kursy również występują regularnie i często obejmują wspinaczkę, rappelling, pełzanie przez grube błoto z drutu brzytwą powyżej i ognia piszczałka głośno popping właśnie nad tym. Aby dalej motywować rekrutów, instruktorzy ćwiczeń czasami budzą swoje plutony o 2 rano, aby je uruchomić przez wersję tych scenariuszy przeszkód. Po zakończeniu obozów szkoleniowych rekrut musi przejść badanie lekarskie obejmujące zaplanowane przebiegy o długości dwóch mil i maksymalną liczbę pompek i situpów w ciągu minuty. Utrata tych testów oznacza "recykling" w żargonie wojskowym, rodzaj czyśćcu, które musi trwać do czasu zakończenia testu w zadowalający sposób. Poza tym obowiązują strażowe przesunięcia i fakt, że wszystko, co odbywa się podczas szkolenia podstawowego, odbywa się najszybciej.

Wytrzymałość psychiczna

Trwałość mentalna stanie się koniecznością. Od pierwszego dnia rekruty będą przyjmować ogromną ilość nowych informacji. Przykłady obejmują zajęcia z zakresu broni, instruktaż, inspekcje, ćwiczenia terenowe i żołnierz wroga, identyfikację pojazdów i lotnictwa. Para to z surowym, często brutalnym, fizycznym schematem, a wynik jest znacznie wyższy poziom ciśnienia i stresu. Znalezienie sposobu na pracę wyraźnie pomimo tych problemów jest tym, co może zaoszczędzić życie żołnierza podczas walki.

Indywidualizm

W sytuacji bojowej żołnierz, który zdecyduje się na drzemkę, bo jest zmęczony i nie chce ciągnąć straży, może doprowadzić do zabicia wszystkich. Ten rodzaj indywidualizmu uważany jest za dość niebezpieczny, zrozumiały i nie jest mile widziany podczas szkolenia podstawowego. Rekruty są nauczane na wiele sposobów, które szukają samych siebie oznaczają kary dla każdego. W ten sposób pluton jest bardziej skłonny do siebie nawzajem. Podczas treningu uzbrojenia oznacza to, że każda drużyna spotyka się przed snem, aby porozmawiać o tym, jak zebrać się razem, gdy grupa instruktorów ćwiczeń próbuje ukraść broń sypialną. Podczas inspekcji oznacza to, że każdy w składzie sprawdza, czy sprzęt innych użytkowników jest zgodny ze standardem. Instruktorzy drążenia dalej ustalają ten pomysł, czyniąc wszystkich w plutonie płacić za popełnienie błędu jednego człowieka, zwykle w formie bardzo męczącej aktywności fizycznej. To z kolei umożliwia wyłonienie się rekrutów, aby uniknąć tego bólu.

Wojna chemiczna i biologiczna

Wojny chemiczne i biologiczne odgrywają znaczącą rolę w nowym szkoleniu rekrutów. Nauczono żołnierzy, aby identyfikowali takie ataki, jak alarmować innych w ich sąsiedztwie i podejmować działania ochronne. Zazwyczaj oznacza to działanie i uszczelnienie masek gazowych, a także zakładanie, bezpieczne usuwanie i usuwanie akcesoriów chemicznych. Zwracają uwagę na czynniki nerwowe, a zaleca się samodzielne odtrutki. Wreszcie żołnierze zostaną poproszeni o wejście do pokoju bez masek gazowych i wdychać gaz łzawiący.

Kontrola

Czyszczenie wszystkiego, co się nie porusza, staną się regularną częścią życia. Inspekcja jest dużą częścią podstawowego szkolenia. Łazienki, koszary, szafki na nogi, mundury i buty są polerowane do punktu rozdrobnienia. Wszystko ma miejsce w wojsku i nie ma miejsca na bałagan. Spodziewaj zaplanowanych i niespodzianek inspekcji. Także duża część większych inspekcji to konkurencja pomiędzy plutonami. Zwycięzcy zazwyczaj otrzymują prawa do chwalenia się, ale w podstawowym szkoleniu przekłada się to na władzę.

Bronie

Bronie i szkolenia bojowe będą znaczną częścią podstawowych szkoleń, niezależnie od tego, czy jesteś lub nie jesteś w jednostce bojowej. W zależności od branży rekrutów można oczekiwać przeszkolenia w różnych rodzajach broni, w tym karabinów, pistoletów, granatów, karabinów maszynowych, a czasem broni przeciwpancernych. Walka wręcz odgrywa również część treningu i obejmuje umiejętności z bagnetem i rękoma. W szkoleniu uzbrojonym duży nacisk kładzie się na poszanowanie broni i jej niebezpieczeństw oraz że nigdy nie powinien być z dala. Podczas biwakowania często trenerzy ćwiczeń próbują ukradać broń rekrutów podczas snu. Jeśli są w stanie złapać jeden, konsekwencje są nieprzyjemne i często dotyczą bardzo długiej nocy wysiłku fizycznego.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.