Czy drzewa magnolii rozkwitają i z kolei brązują?

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Czy drzewa magnolii rozkwitają i z kolei brązują?


Albo drzewo lub krzew, w zależności od gatunku, magnolie (Magnolia spp.) Są ulubionymi w ogrodzie wiosną i latem, kiedy ich piękne kwiaty kwitną w odcieniach bieli, różowo-fioletowej. Pomimo tego, że te kwiaty mogą czasem utrzymywać się przez jakiś czas, zima zniknie i nie pojawi się ponownie do następnego sezonu wzrostu. Podczas gdy niektóre drzewa są liściaste, a zatem mogą stać się brązowe, wiele jest wiecznie zielone.

Identyfikacja

Magnolie zmieniają się w zależności od gatunku. Magnolia grandiflora, na przykład, pochodzi z południowo-wschodnich Stanów Zjednoczonych, a także w departamencie Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych w strefach wytrzymałościowych od 7 do 9. Słodka magnolia z liści (Magnolia virginiana) jest również pochodzenia wschodniego USA i twarda w USDA Strefy od 5 do 10. Chociaż wiele z nich pochodzi z USA i rozwija się dobrze w krajobrazach, inne pochodzą z Meksyku, Ameryki Środkowej, Indii Zachodnich i części Azji.

Kwiaty

Kwiat Magnolias wiosną lub latem. Niektóre gatunki, jak słodka magnolia bay, rozkwitają wiosną lub wczesnym latem, a następnie mogą sporadycznie spływać przez resztę sezonu wegetacyjnego. Inne, jak drzewo ogórków (Magnolia acuminata), wytrzymałe w strefach USDA od 3 do 8, mogą rozkwitać wczesną połowę do połowy wiosny i być zrobione. Pamiętaj, jeśli zasadziłeś magnolię z materiału siewnego, że po raz pierwszy potrwa ok. 20 lat.

Odchodzi

Drzewa magnolii są liściaste, wiecznie zielone lub pół-wiecznie zielone. Drzewa liściaste tracą liście każdego sezonu, a drzewa zimozielone zachowują je. Magnolia wiecznie zielona nie powinna być brązowa w zimie, a drzewo liściaste, w zależności od trwałości liści, może. Drzewo półgreenowe może być zimozielone w niektórych latach, gdy pogoda jest cieplejsza w miesiącach zimowych, a następnie spadaj w ciągu ostatnich lat i pozostawiając brązowy lub po prostu zostawiaj niektóre z liści. Na przykład, magnolia południowa staje się częściowo liściasta w ciężkich zimach.

Inne zmiany sezonowe

Poza kwitnieniem, magnolie są często znane ze swoich interesujących nas samych nasion. Drzewo ogórka dostaje nazwę od strąków, które wyglądają jak warzywa, a magnolia południowa wytwarza stożkowate strąki, które rozwijają się w czerwone nasiona zawieszone na białych nici pod koniec lata lub jesieni. Wiele gatunków liściastych, takich jak drzewo ogórków, produkuje dobre złote liście jesieni. Wiele zimozielonych magnoli są cenione za ich połyskujące wiecznie zielone liście, zwłaszcza w cieplejszych ogrodach.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.