Czy niebieska koszulka z guziczkami z spodenkami khaki?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Czy niebieska koszulka z guziczkami z spodenkami khaki?


Czasami trzeba ryzykować modą i czasami, aby trzymać się próbowanych i prawdziwych. Kiedy chcesz zagrać w grę, kilka z nich jest tak samo odporne, jak niebieska koszulka na guziki z khaki spodnie. Niezależnie od tego, czy chcesz wstrząsnąć stylem, czy zachować klasyczne, oto kilka sposobów na noszenie tego amerykańskiego stroju.

Odmiany niebieskiego przycisku

Nie możesz po prostu mylić z lekkimi khaki spodenkami i jasnoniebieską koszulką. Jeśli chcesz mieszać trochę, wybierz mniej popularny odcień niebieskiego. Spróbuj świń na tę odrobinę purpury, ciemnoniebieski indygo lub niebieski łupek, który jest miłą mieszanką błękitu i szarości. Niebieska koszulka z denim jest mniej tradycyjnym i bardziej swobodnym podejściem i wygląda świetnie z khaki.

Innym sposobem na ulepszenie tradycyjnej niebieskiej koszuli jest nosić albo pinstripe lub duży biały test zamiast stałego błękitu. Jeśli czujesz się jeszcze bardziej odważny, spróbuj sprawdzić niebieską koszulę z białego kołnierza i mankietów.

Różne rodzaje spodnie khaki

Khaki to przede wszystkim odniesienie do zakurzonego koloru tego casualowego stylu spodni. Aby pozostać w kategorii khaki, nie ma zbyt wiele miejsca na eksplorację kolorów, ale można grać z stylem majtek.

Klasyczny spodenki z bawełny khaki mają szlufki na pasek, kieszenie przednie, kieszonki oraz odprężające i wygodne dopasowanie. Nowoczesne podejście do klasycznego spodni khaki to bezcenna prosta lub stożkowa noga. Ten styl jest smukły i wygląda świetnie z mankietem.

Kombinacje, które działają

Trzymaj cień spodni i cień blatu podobny. Jeśli masz na sobie lekką parę khaki - kolor piaskowy lub lżejszy - pozostań z jasnoniebieską koszulką. Jeśli twoje khaki są ciemniejsze - pszenicz- ne lub barwione taupe-kolorze - nosić głęboko niebieską koszulę. Upewnij się, że twoja koszula nie jest marszczona i schowana do spodni.

Paski są opcjonalne, w zależności od tego, jak ma się okazać okazja. Nosić pas i blazer do najbardziej profesjonalnego podejścia do khaki i przycisk w dół.

Noś buty typu Converse w celu stworzenia nieformalnego wyglądu lub ubierania się butem ze skóry oksford.

Krawaty i spodnie Khaki

Czy niebieska koszulka z guziczkami z spodenkami khaki?


Jeśli masz na sobie krawat z tym strój, możesz zachować to klasyczne, nosząc ten, który jest podobny do spodni lub koszuli. Jeśli chcesz pozbyć się konwencji, założyć krawat, który zawiera kolor podstawowy - żółty lub czerwony - a strój jest natychmiast mniej kamuflaż i bardziej wyróżnia się.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.