Czy prywatna szkoła średnia może zatrzymać transkrypcję za pieniądze należne?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Czy prywatna szkoła średnia może zatrzymać transkrypcję za pieniądze należne?


Stało się to z wieloma rodzinami w okresie spowolnienia gospodarczego: rodzic traci swoją pracę, a nagle wszystkie plany na przyszłość edukacji dzieci są rzucane w chaos. Jeśli dzieci uczęszczają do prywatnej szkoły, niezapłacone opłaty za naukę mogą prowadzić do odstąpienia od zapisów ucznia, nawet po opuszczeniu szkoły i przygotowaniu się na studia.

To prawne

Niestety, jeśli rodzic podpisał kontrakt, zgadzając się, że szkoła może zatrzymać transkrypcje w przypadku bezpłatnego nauczania, nawet nieodpłatne nauczanie młodszego rodzeństwa studenta, który jest opłacany i zmierza do college'u, jest legalne, aby szkoła odmówiła Wszystkie transkrypty określone w umowie. Sądy oceniają umowę jako wiążącą umowę między usługodawcą (szkołą) a klientem (rodzice uczniów). Rodzice rzadko czyta grzywny nadruk na prywatne kontrakty szkolne lub wierzą, że nie dostaną się do tej sytuacji. Szkoły prywatne boją się specjalnych wyjątków dla rodzin, ponieważ obawiają się, że są przytłoczeni wymaganiami bezpłatnej nauki.

Kroki do podjęcia

W tej sytuacji można podjąć tylko dwa kroki. Pierwszym z nich jest przygotowanie planu płatności w szkole, w której spłacisz swój dług w mniejszych, łatwiejszych do zarządzania kwotach przez dłuższy okres czasu. Jeśli masz dziecko związane z uczelnią, musi poczekać rok lub dwa, aby zapis był dostępny przed złożeniem wniosku do college'u. Drugą możliwością jest znalezienie prawnika do przeglądu umowy, którą podpisałeś i poproś o sprawę w Twoim imieniu. Jeśli jesteś w finansowym przymusu, nie może to być opcja ze względu na koszt.

Podsycanie Trendu

Częstość występowania rodziców niezdolnych do płacenia czesnego w szkołach znacznie wzrosła w ostatnich latach. Zostało to w znacznej mierze spowodowane wzrostem czesnego, które miało zrekompensować rezygnację z prywatnych szkół na rzecz szkół czarterowych lub tradycyjnych szkół publicznych. Nawet szkoły katolickie, które dawno temu służyły rodzinom o niskim dochodzie, musiały podnosić czesne, częściowo dlatego, że nie mają stałej liczby kapłanów i zakonnic, aby służyć jako tanie siły robocze. Odegrała również rolę turbulencja w gospodarce.

Historia Piotra

Peter Durek, który ukończył szkołę średnią w 1994 roku, nie był w stanie uzyskać jego pełnych zapisów, ponieważ jego ojciec nie mógł zapłacić wszystkich czesnych w szkole katolickiej wszystkich chłopców, którą uczęszczał przez pierwsze dwa lata szkoły średniej. W rezultacie szkoła publiczna, w której spędził całe lata i starsze lata, nie formalnie go ukończy i nie może ubiegać się o przyjęcie do college'u, dopóki nie przekroczy GED. Zrobił to dziesięć lat później, w wieku 28 lat, po pracy w komputerze jako menedżer. Osiągnął punkt w swojej karierze, gdy brak wykształcenia był odpowiedzialnością; Ale uważał, że uczęszczał do college'u jako niezależny finansowo dorosły człowiek i musiał zrezygnować z dwóch różnych okazji.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.