Czy róże potrzebują pełnego słońca?

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Czy róże potrzebują pełnego słońca?


Ogólnie rzecz biorąc, róże powinny być posadzone, gdzie codziennie sześć godzin pełnego światła słonecznego. Jeśli nie jest możliwe pełne światło słoneczne, róże będą nadal dobrze działać, jeśli są obsadzone w miejscach, które mają tylko poranne słońce.

Fotosynteza

Synteza fotosyntezy to roślina, która chroni światło przed słońcem, przechowywając ją w komórkach chrząstki liści. Róża używa energii słońca, aby obniżyć dwutlenek węgla i wilgoć w liściach w cukry. Cukry wytwarzają celulozę, która karmi i wzmacnia ściany komórkowe rośliny.

Korzyści

Sunshine zapewnia, że ​​fotosynteza ma miejsce, karmienie róża niezbędne cukry potrzebne. Róże osadzone z dala od drzew, a wysokie, konkurencyjne żywopłoty i krzewy zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Poranne światło słoneczne jest korzystne, gdy nie będzie możliwe pełne sześć godzin, ponieważ wyschnie poranną rosę, wzmacniając odporność rośliny.

Róże Odbarwiające

W miejscach, w których róża może uzyskać tylko kilka cieni, wybierz odmiany, które są znane jako bardziej odporne na cienie niż większość. Niektóre odmiany odporne na odbarwienie to Alain Blanchard, Felicite Parmentier, Dagmar Hastrup, Complicata i Fantin Latour.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.