Definicja projektora multimedialnego

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Definicja projektora multimedialnego


Projektor multimedialny to kompaktowy, wysokiej rozdzielczości, pełny kolorowy projektor umożliwiający wyświetlanie tekstu, obrazów, treści wideo i audio. Zwykle projektor będzie wyposażony w wejścia dla komputera, odtwarzacza DVD, magnetowidu, odtwarzacza CD i urządzenia pamięci masowej.

Posługiwać się

Projektory multimedialne są często używane w salach szkolnych, biurach i zebraniach, na których odbywają się prezentacje multimedialne. W klasie filmowej nauczyciel może zintegrować wybrane sekwencje wideo w pokaz slajdów z notatkami. W spotkaniu marketingowym prezenter mógłby płynnie zmieniać między arkuszami kalkulacyjnymi, animowanymi treściami reklam i żywymi kanałami z serwisów społecznościowych.

Synonimy

Projektory multimedialne są również nazywane projektorami danych, projektorami cyfrowymi i projektorami danych / wideo. Te nazwy mogą dotyczyć zarówno jednostek przenośnych, jak i sufitowych, pod warunkiem, że mogą one projektować wyjście komputera.

Przykłady

Projektor multimedialny Epson S5 2000 Lumen 3LCD to przenośny wyświetlacz LCD o wadze poniżej 6 funtów. Od 2010 r. Jednostka może zostać zakupiona w cenie zaledwie 589 dolarów. Projektor multimedialny Optoma DS317 2600 Lumen SVGA DLP to kolejna przenośna konstrukcja o wadze 9 funtów. A cena katalogowa w wysokości 449,99 USD, począwszy od 2010 r.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.