DIY Koronka Doily Dreamcatcher

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jeśli chodzi o robienie marzycieli, tradycja narzucała, że ​​używasz wierzbowych obręczy, ścięgien lub skórzanych pasków, a może świętego pióra od ptaka zdobycznego. Ponieważ większość sklepów z artykułami ręcznymi nie ma takich rzeczy, możesz rozważyć nowoczesny i czysto dekoracyjny skręt na marzyciel tak, jak ta bielizna do koronek.

DIY Koronka Doily Dreamcatcher

Potrzebne materiały

Nie przejmuj się nietradycyjnym ze swoim marzycielem? Nie ma problemu. Chwyć duży mosiężny pierścionek (na sprzedaż w prawie wszystkich sklepach z rękoma specjalnie dla rzemiosła snów). Wybierz neutralną barwę przędzy, kilka kolorów nici bawełnianych lub nici do haftowania, plastikową nitkę przędzy i serwetkę do koronek.

DIY Koronka Doily Dreamcatcher

Owinąć Dreamcatcher Ring z przędzy

Owiń neutralną barwę przędzy w jednolitej jednolitej warstwie wokół dużego pierścienia mosiężnego. Kiedy dotrzesz do końca pierścienia, połącz węzeł z przędzy i odciąć nadmiar.

DIY Koronka Doily Dreamcatcher

Splec się z zewnętrzną siecią Dreamcatcher

Wytnij kawałek nici lub nici dentystycznej na długość, która jest dwa razy większa od obwodu pierścienia. Przykręć węzeł na górze mosiężnego pierścienia za pomocą nitki i nakręć drugi koniec igły przędzy. Wyślij igłę z przodu do tyłu wokół pierścienia, aby owinąć wokół niego sznurek, a następnie pociągnij go z powrotem do przodu, przekraczając sznurek nad sobą. Kontynuuj gwintowanie taśmy wokół pierścienia w ten sposób, rozstawając pętle na odległość około cala. Po ostatniej pętli przykręć węzeł i nadmiarowy ciąg. Wytnij kolejny kawałek nici / nici w nowym kolorze i połącz je z jedną z pętli utworzoną za pomocą pierwszego koloru łańcucha. Przekręć drugi koniec igły przędzy i kontynuuj zapętlenie wokół pierwszego zestawu pętli. Kontynuuj tkanie aż do uzyskania pożądanego rozmiaru sieci. Pamiętaj o wielkości serwetki przy tworzeniu sieci - musisz mieć czystą skórę, aby pasowała do środka sieci. Zawiązać węzeł po zakończeniu i odciąć nadmiar sznurka.

Zobacz ten samouczek snów, aby uzyskać szczegółowe instrukcje na temat tkania sieci marzy snów.

DIY Koronka Doily Dreamcatcher

Włóż koronkę Doily do sieci

Wytnij kawałek nici lub nici dentystycznej na długość, która jest dwa razy większa od obwodu pierścienia. Przeciągnij go przez igłę przędzy i użyj jej do "ściegu" krawędzi koronki do włosów w sieci. Możesz wyregulować naprężenie płynu do bielizny podczas pracy lub po upewnieniu się, że jest bezpieczna w sieci, czyniąc ją tak zwiniętym lub napiętym, jak chcesz. Kiedy doylna jest w całości tkana w sieci, przykręć nici i przyciąć nadmiar.

DIY Koronka Doily Dreamcatcher

Dodaj ogony przędzy do Dreamcatcher

Końcówki przędzy, pióra, koraliki lub inne elementy ozdobne u podstawy koronki marzyciel snu. Ogólnie, długość ogona jest dwa razy dłuższa niż średnica pierścienia, ale czyni go dowolną długością. Pamiętaj, że użycie serwetki w żaden sposób nie jest tradycyjne, ale prowadzi do ślicznego snu.

DIY Koronka Doily Dreamcatcher


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.