Dlaczego Moja historia wyszukiwania się skończyła?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Dlaczego Moja historia wyszukiwania się skończyła?


Wyczyszczenie historii przeszukiwania na komputerze to działanie z wielu powodów. Niezależnie od tego, czy jest to celowe czy osiągnięte dzięki rozwiązywaniu problemów, obie metody eliminują historię wyszukiwania w jednej lub wielu przeglądarkach.

Nowa przeglądarka

Jeśli niedawno zmieniono lub uaktualniono przeglądarkę internetową, może się zdarzyć, że historia wyszukiwania zniknęła. W przypadku poważnych zmian lub uaktualnień historia starszej przeglądarki lub wersji nie przenosi się na nowszy.

Błędy

Jeśli w przeglądarce lub komputerze wystąpił błąd, historia wyszukiwania może nie zostać zapisana. Jeśli zastosowano jakieś techniki rozwiązywania problemów, aby naprawić przeglądarkę internetową lub komputer, prawdopodobnie ktoś wyczyści historię jako technikę rozwiązywania problemów.

Usunięcie

Przyjaciel, krewny lub użytkownik komputera mogą ręcznie wyczyścić historię. Jeśli usunięcie historii nastąpiło za pośrednictwem określonej przeglądarki internetowej, będzie to dotyczyć tylko tej konkretnej przeglądarki. Na przykład, jeśli masz dwie popularne przeglądarki i użytkownik tylko ją czyści, historia innej przeglądarki pozostaje nienaruszona. Jeśli ktoś je wyczyści, ani przeglądarka nie pokaże historii. Możesz również ustawić przeglądarkę internetową, aby nie zapisywać historii lub usunąć po upływie wcześniej określonego czasu, na przykład co trzy dni.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.