Dlaczego moja kota umieszcza swoje łapy w misce na wodę?

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Dlaczego moja kota umieszcza swoje łapy w misce na wodę?

Twój kot ma skłonność do umieszczania jej łap w misce na wodę może wydawać się słodka i zabawna; Z drugiej strony, może to być irytacja. Twój kot może próbować wyczuć swoje środowisko, może poszukać drapieżników lub po prostu bawić się wodą.

Odkrywanie wody

Twój kot może posługiwać się łapą, aby znaleźć gdzie znajduje się woda w misce. Szczególnie, gdy woda nie jest napełniana na stały poziom dziennie, może nie wiedzieć, gdzie szczyt jest, ponieważ zmienia się z dnia na dzień. Starsze koty z nieudanym wzrokiem mogą również potrzebować swoich łap, aby odkryć głębię wody, tylko dlatego, że nie widzą, jak kiedyś.

Zachowanie wąsów

Wąsaki są wrażliwe, a koty nie lubią ich wymierać. Jeśli miska wody ma małą średnicę, a koty wąsów dotykają boków, gdy próbuje się napić, może zdecydować się na zanurzenie jej łupem. Płaski, płytki półmisek dla wody mógłby zachęcić ją do korzystania z jej języka.

Niepokoju lub niepewności

Koty są wrażliwe na zmiany w rutynie. Jeśli dom lub zwierzę wchodzi do domu, a jeśli umieścisz ją w nowym środowisku, może wykazywać oznaki stresu - a ona może zanurzyć wodę w jej łapce, aby móc uważać na niebezpieczeństwo.

Mając Feline Fun

Koty lubią grać. Uczynienie wody ruchem z łapką może być jednym ze sposobów, w którym kotek zachowuje się jak w domu. Wodna fontanna dla zwierząt domowych może zaspokoić potrzeby twojego kota, aby woda tańczyła i nie zmywała mokrego bałaganu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.