Dlaczego moja kotka kładzie ją na twarzy?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Dlaczego moja kotka kładzie ją na twarzy?


Koty to złożone zwierzęta o szerokim spektrum emocji. Poznanie sensu ruchów łapy Twojego kota, wraz z jej językiem ciała, pomaga zrozumieć jej potrzeby lub uczucia do budowania wielkiego związku. W Twoich twarzach może pojawić się kilka emocji, takich jak miłość, niecierpliwość, nerwowość lub może twierdzić, że jesteś jej człowiekiem.

Paw Strokes

Jeśli twój kot jest zadowolony i szczęśliwy, może lekko dotykać twojej twarzy jednym lub dwoma łapami. Może zostawić łapy na twarzy, lub lekko cię uderzyć. Ten gest przekazuje miłosne uczucia. Kocie uszy usłyszysz trochę z boku głowy od prosto do przodu. Twój kot może purr, gdy cię dotyka. Twój kot może rzucić mrugnięcie lub pogawędzić lub rozbrzmiewać dźwięk, który jest wysoki, aby wskazać jej życzliwość.

Nagging Paws

Twój kot może zdecydować, że jest w pośpiechu, aby wypełnić puste jedzenie danie, lub, aby zatrzymać to, co robisz i oddać jej uwagę. Dotknie jej łapą lub łapami w twarz wielokrotnie i szybko, aby cię uradować.

Paw Blows

Kiedy twój przyjaciel kotka uderza cię mocno w twarz, jest nieszczęśliwa, poruszona lub zdenerwowana i wymaga odpowiedzi. Jej uszy mogą drgać lub przemieszczać się do tyłu z góry głowy, aby wskazywać na jej irytację lub nerwowość. Najlepiej ją utwierdzić ją miłością, więc nie wysuwa jej szponów.

Paw Marking

Koty mają zapachowe gruczoły w ich poduszkach łapy. Twój czterozawny przyjaciel może dotknąć twarzy, aby "oznaczyć" jej terytorium i pozostawić jej zapach na tobie. Ona twierdzi, że jesteś z jej zapachu jak jej człowiek dla wszystkich innych zwierząt, aby wiedzieć, że należy do niej. Jest to znacznie lepsza alternatywa niż oznakowanie jej terytorium moczem.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.