Dlaczego potrzebujesz CDL do pociągu?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Dlaczego potrzebujesz CDL do pociągu?


Jeśli chcesz założyć kapelusz inżyniera i jeździć pociągiem przez całe życie, musisz zmierzyć się z dużym treningiem. Federalna Administracja Kolejowa (FRA) ustanawia standardy treningu inżyniera lokomotywy i procesu licencjonowania.

Wymagania CDL

Do prowadzenia pociągu wymagane jest komercyjne prawo jazdy (CDL), ponieważ inżynier odpowiada za bezpieczny transport towarów i usług. Podobnie jak kierowca limuzyny lub autobusu, inżynier lokomotywy kieruje pojazdem, który pobiera od pasażerów opłaty za przejazd pasażerów lub za frachty.

Minimalne normy

Potencjalni inżynierowie lokomotywy muszą spełniać minimalne normy ustanowione przez FRA. Zasady i wytyczne mogą ulec zmianie według uznania agencji. Wszyscy kandydaci muszą mieć co najmniej 21-latek, posiadać dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED i mieć dobre zdrowie fizyczne.

Kursy przygotowujące

Wszyscy inżynierowie lokomotywy muszą z powodzeniem ukończyć zatwierdzony program, aby zdobyć niezbędne świadectwo jazdy pociągiem. Poza przejściem wszystkich kursów, inżynierowie muszą również zdać egzamin na lekarstwa, słuchu i wzroku przed wydaniem certyfikatu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.