Domowe zapachy ryb dla tworzyw sztucznych

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Domowe zapachy ryb dla tworzyw sztucznych


Mimo, że wspomniane sztuczne zapachy są delikatnym tematem w wędkarskim świecie, dobre zapachy niewątpliwie zwiększają twoje szanse na zaczepienie dużego. Zamiast próbować wybrać komercyjny zapach z setek dostępnych wyborów, możesz stworzyć własny zapach i dostosować je do własnych gatunków docelowych. Większość dobrych zapachów polega na dwóch podstawowych składnikach: produktach ubocznych ryb i tłuszczu.

Rzeczy, których potrzebujesz

wazelina

Pomiar łyżki

Olej rybny

Bezalkoholowa mieszanka napojów

Miska mieszająca

Mieszanka łyżki

Plastikowa butelka do przypraw

Instrukcje

Wymiesz cztery łyżki galaretki z łyżeczką i włóż łyżkę do miski.

Wymiesz dwie łyżki oleju z łyżeczką, a następnie dodaj olej do miski.

Dodać opakowanie niesłodzonego napoju do miski, aby nadać koloru atrakcyjnemu kolorowi. Zielone, czerwone i pomarańczowe są często najbardziej skutecznymi kolorami.

Wymieszaj wszystkie trzy składniki łyżeczką. Trzeba mieszać, aż osiągnie jednolitą mieszaninę.

Spuścić mieszaninę do pojemnika na przyprawy łyżeczką.

Odwróć pojemnik na przyprawy i wsyp trochę cieczy do plastikowej przynęty. Pracuj płynem wokół przynęty rękami, aby zapewnić całkowite pokrycie. Ponownie zastosuj zapach każdego co kilka odlewie, aby zachować zapach porywczy.

Wskazówki:

Jeśli nie masz dostępu do oleju z ryb, możesz użyć oleju z krewetek lub płynu z puszki ryb zawierających olej, takich jak sardynki.

Możesz eksperymentować z różnymi rodzajami tłuszczów. Niektórzy wędkarze wolą glicerynę do galanterii naftowej, ale można też spróbować oleju roślinnego lub smalca. Badania wykazały, że ryby są przyciągane do zapachu mleka, więc rozważyć eksperymentowanie z masłem.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.