Domowy płyn do czyszczenia desek

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Domowy płyn do czyszczenia desek


Deski do czyszczenia na sucho wymieniały stare kredensy na cele dydaktyczne. Rodziny przechowują suche tablice do notatek lub jako kalendarze. Każdy, kto używa deski do czyszczenia na sucho, zauważa, że ​​w miarę upływu czasu pisanie staje się trudniejsze do wymazania, a potrzebny jest silniejszy lub inny sposób czyszczenia. Oznaczenia wymazywania na sucho są zazwyczaj ostre i jasne na początku, ale w końcu trzeba je wymienić. Po pewnym czasie znaki są trudne do usunięcia z deski do czyszczenia na sucho. Bardzo pomocne jest, aby dowiedzieć się, jak zrobić domowej roboty do czyszczenia desek do czyszczenia na sucho.

Odkażacz do rąk

Możesz usunąć znaki z deski do czyszczenia na sucho z niektórymi popularnymi produktami znalezionymi w domu. Jednym z tych produktów jest ręczny środek dezynfekujący. Użyj roztworu do mycia rąk, marki lub nazwy rodzajowej, używając miękkiej ściereczki lub gumki do usuwania śladów. Powtarzając delikatnie należy usunąć plamki / ślady.

Pasta do zębów

Pasta do zębów usuwa również suchą wymianę płyty. Najlepszym sposobem wykorzystania jest wspólna biała pasta do zębów domowych. Nałóż ją na suchą kasetę, a następnie wytrzyj ją szmatką lub miękkim papierowym ręcznikiem. Powinno się łatwo zutylizować, ale w razie potrzeby użyj mydła i wody, aby usunąć resztę z pasty do zębów.

Lakier do włosów

Inną metodą jest użycie lakieru do włosów. Spryskaj spray na suchej płycie i niech siedzisz na kilka minut. Podczas czyszczenia go użyj dobrego łagodnego mydła. Umyć i dokładnie wysuszyć.

Ocet i Woda

Jednym domowym urządzeniem do czyszczenia desek suchych jest roztwór wody i octu. Wymieszaj równe części obu, nanosz się na ściereczkę lub spryskiwacz do deski do czyszczenia na sucho, używając butli do rozpylania. Przecierać miękką szmatką.

Świeże wymazywanie na sucho

Niektórzy ludzie mogą również usuwać stare znaki, biorąc świeży wskaźnik wymazywania na sucho, pomaluj stare znaki, a następnie wymazując je z gumką. Jeśli wybierzesz tę metodę, spróbuj ją kilka razy, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Rubbing alkoholu i wody

Możesz również zrobić domowej roboty do czyszczenia na deskę do czyszczenia na sucho, używając roztworu ¾ części do mycia alkoholu do 1 części wody. Spray lub wytrzyj go na deskę, a następnie wyczyść. Wiele przygotowanych w handlu roztworów zawiera alkohol wytrawiający jako główny składnik. Powinieneś z łatwością wyczyścić suchą ściereczkę i nie powodować ścierania.

Czyszczenie szkła

Innym możliwym środkiem czyszczącym do czyszczenia deski jest zwykły filtr do czyszczenia szkła gospodarczego. W przypadku wybrania tej metody należy spłukać wodą, a następnie wysuszyć. Czyszczenie szkła może być ścierne, ale jeśli wycierasz delikatnie szmatką i spłukasz wodą, deska powinna być czysta.

Końcową wskazówką jest użycie czystej, miękkiej ściereczki do suchej kasety, a nie gumki do filcowania. Szmatka jest równie skuteczna i wyczyści więcej gromadzenia się w czasie. W razie potrzeby użyj kilku szmat lub różnych części tej samej tkaniny, aby wypróbować różne metody.

Promowane przez Zergnet


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.