Feng Shui: kolory południowoafrykańskie

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Feng Shui: kolory południowoafrykańskie


Feng Shui jest starożytną chińską sztuką umieszczania, aby zachęcić energię życiową lub Chi do przepływu przez swoją przestrzeń. W pokoju lub w domu, południowo-zachodnim rogu mówi się, że jest punkt miłości, szczęścia i romansu. Pary, które chcą ożywić swoje życie miłosne lub single, które chcą tworzyć nowe romantyczne możliwości mogą aktywować ten kąt za pomocą z góry określonego zestawu kolorów feng shui. Wybierz kolory na podstawie elementów, które zostaną umieszczone w Twoim południowo-zachodnim rogu.

Tekstylia

Jeśli wyświetlasz tkaniny w Twoim południowo-zachodnim rogu, lub jeśli łóżko znajduje się w tym rogu, wybierz czerwone lub różowe pościel. Utwórz schematy kolorów, które zawierają mieszankę dźwięków, które reprezentują emocje od pasji do bezwarunkowej miłości. Miękkie tkaniny można również wyciąć z sufitu nad łóżkiem, aby zwiększyć przepływ Chi. Rzut o poduszki i dywany mogą być dodawane w kolorze czerwonym lub różowym w celu zwiększenia kolorystyki.

Akcesoria

Świece są symbolem romansu w Feng Shui. Umieszczenie świec na stole, gdy twój południowy rogach znajduje się w pokoju dziennym lub dennym, tworzy nastrój romansu. Świece, które wybierzesz, mogą mieć dowolny kolor lub rozmiar. Świece kolumny są zalecane jako najlepszy kształt ze względu na ich falliczne cechy reprezentujące siłę i jedność dla par. Etapowe różowe kwarcowe kryształy wokół świec stanowią równowagę w sercu serca. Symbole takie jak serca czy żurawie mogą być również stosowane w wielu rozmiarach i odcieniach koloru.

Oświetlenie

Miękkie pastele zapewniają najlepsze oświetlenie w Twoim południowo-zachodnim rogu. Błękit, zieleń i róża to kolory, które uspokajają Twój nastrój, jednocześnie wyczuwając romantyczne uczucia. Przykryj lampę pastelowym szalem kolorowym lub wymień istniejący abażur na kolor południowy zachód. Kluczem do wyboru odpowiedniego koloru oświetlenia w Twoim południowo-zachodnim rogu jest przyklejenie do materiału stałego. Zajęte wzorce mogą zakłócać oko, co może prowadzić do niepokoju.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.