Fun Speed ​​Dating Gry dla dzieci

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Fun Speed ​​Dating Gry dla dzieci


Na pierwszy rzut oka szybkość randki dla dzieci może wydawać się szalonym pomysłem. Ale z większą myślą, zdajesz sobie sprawę, że celem szybkiego randkowania jest poznanie dużej liczby osób w krótkim czasie. Ponieważ starsze dzieci, preteens i nastolatki są nieśmiałe i trzymają się bliskich ludziom, których wiedzą, kiedy są narażeni na grupy nowych ludzi, szybkość randki dla dzieci może pomóc złamać lód.

Porozumienia neutralne

Po pierwsze, pracując z dziećmi, nie nazywaj szybkich randek. Używasz tego pojęcia, ale nie imienia. Jest niewłaściwe dla młodszych wieków i jest zbyt przerażające dla starszych wieków. Zadzwoń do niego Round Robin, Okrąg S'Up (Co to jest), Kogo wiesz lub jakieś inne neutralne imię. Po drugie, nie stwarzaj sytuacji, która wygląda jak randki. Podzielić dzieci na dwie grupy w inny sposób i powiedz, że grupa 1 zajmuje miejsca po lewej stronie stołów, grupa 2 po prawej stronie bez względu na płeć. Czy dorosły krok, jeśli jest nieparzysta liczba dzieci.

Starannie Wybrane Pytania

Pamiętaj, aby wybrać odpowiedzi na wiekowe pytania. Zamiast rozważać standardowe pytania dotyczące szybkich randek, zajrzyj do pytań dotyczących lodołamaczy dla dzieci. Oto kilka wspaniałych pytań dla dzieci i nastolatków: "Czy kiedykolwiek ktoś został nazwany?" "Jakie jest Twoje ulubione płatki śniadaniowe?" "Czy kiedykolwiek jadłeś zbóż o innej porze dnia, oprócz śniadania?" "Jakie są twoje ulubione potrawy?" "Jaki był najlepszy film, jaki widziałeś i dlaczego lubiłeś to?" "Jakie miejsca wyjechałeś, że naprawdę się podobało?" "Czy masz jakieś bracia i siostry? Ile osób? Gdzie pasuje do rodziny?" Miej listę pytań na każdym stole i zmień je w miarę możliwości. Jeśli używasz tych samych pytań w każdej tabeli, umieść je w różnych zamówieniach.

Jasna Atmosfera

Trzymaj rzeczy słoneczny, zabawny i jasny. Zastanów się nad utworzeniem piosenki grupowej lub aktywnej gry przed rundą "Round Robin" i udostępnij imiona imionom. Korzystanie z jasnych balonów lub innych kolorowych dekoracji na stołach i wokół pokoju pomaga stworzyć wygodną atmosferę, której pragniesz. Pamiętaj, aby unikać centralnych elementów oczu, jeśli masz dzieci siedzących przy stołach. Rozważ rozmieszczenie przekąsek lub przejdź do innej gry.

Dodaj elementy zabawy

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu interesu dziecka, dodaj elementy zabawy i gier do wydarzenia. Zabierz dzieci zebrać naklejkę lub pióro na kapelusz lub inne żetony na każdym stole. Inną taktyką jest przyznawanie nagród tym, którzy mają najwięcej odpowiedzi na swoje pytania. Kolejnym elementem zabawy jest przysmak na każdym stole lub kawałek posiłku lub przekąski. W takich przypadkach upewnij się, że grupa wewnętrzna ma również możliwość zebrania przedmiotów.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.