Geranium jako środek odstraszający owady

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Geranium jako środek odstraszający owady


Jeśli rosną kwiaty i zioła, a nie tylko ich wygląd, ale także ich zalety jako alternatywy dla chemikaliów gospodarczych, to geranium powinno być w Twoim ogrodzie. Długie użyte jako środki owadobójcze, geranium jest alternatywą dla chemicznych środków owadobójczych.

Owady Geranium odpycha

Geranium odpycha szeroką gamę owadów. Dorastając w ogrodzie, odpychają komary, dzięki czemu można cieszyć się swoim podwórku w godzinach porannych i wieczornych. Wyciąg z Geranium mówi się również do odparowywania komarów i jest popularnym składnikiem wielu naturalnych sprayów odstraszających owady. Sadzonki w kwietnikach, rośliny geranium odpychają także szkodliwe szkodniki, które mogą uszkodzić rośliny, takie jak chrząszcze, a więc często wykorzystywane jako rośliny towarzyszące wielu owocom i warzywom, w tym kapustę i pomidory, a także obok róż, zgodnie z zasadami Golden Harvest Organics ' Przewodnik towarzyszący roślinom.

W ogrodzie

Używana jako roślina towarzysząca w celu zapobiegania szkodnikom w ogrodzie, powinny być rozmieszczone tak blisko jak to możliwe do chronionych produktów lub krzewów. Sadzenie ich okrągłe wokół chronionego obszaru lub roślin zapewnia najlepszą ochronę przed owadami.

Preparat na komary

Ekstrakt Geranium, zwany również geraniol, jest wspólnym aktywnym składnikiem naturalnych środków odstraszających, świec i mgieł. Większość właścicieli domów kupuje premiksy środków odstraszających owady zawierających geraniol i inne składniki, takie jak cytronella, od sprzedawców produktów naturalnych, sklepów z towarami masowymi lub przesyłek pocztowych.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.