Gry grupowe, które można odtworzyć po nudnym

Admin 6 Views 0 comments
Advertisement

Gry grupowe, które można odtworzyć po nudnym


Prawie każdy z nich ma spokój w akcji, gdy tłum może użyć trochę nudy buster. Niektóre klasyczne gry wymagają niewielkiego nakładu planistycznego lub wysiłku i mogą sprawić, że stają się bardziej ekscytujące. Gry takie jak szarady czy gry rysunkowe są bardzo popularne w zabawach na miejscu. Gry słowne mogą być dobrym lodołamaczem i pozwolić gościom poznać się nieco podczas rozluźniania.

Stare Ulubione

Charady i gry rysunkowe gra się bardzo podobnie. Obydwoje wymagają, aby wszyscy dzielili się na zespoły. Każdy z graczy pisze wyrażenie lub przedmiot na kawałku papieru i umieści go w misce dla przeciwnego zespołu do rysowania lub działania. Zespoły wybierają kogoś, kto rozpocznie swoją działalność jako aktor lub artysta, a następnie po kolei. Aktor lub artysta wybiera papier z miski swojej drużyny i musi spróbować wyrazić zdanie lub narysować go. Zespoły są ograniczone do 30 sekund, aby odgadnąć, co było najważniejsze. Kiedy miski są puste, drużyna, która zgaduje najbardziej poprawne odpowiedzi, wygrywa.

Gry słowne

Jedną grą grupową, która zawsze robi się kilka śmiech, jest stworzenie zdania zbiorczego. Można to zrobić na kilka sposobów. Aby szybko odtworzyć zabawę, utwórz zdanie w odpowiednim czasie wokół pokoju. Cała grupa klaszczy się razem wolno, a każda osoba zamyka kolejny dodatek do zdania, jedno słowo dla każdego klaczu. Znaki interpunkcyjne można dodawać i liczyć jako kolej. Na przykład pierwsza osoba mogłaby powiedzieć "kota" z pierwszym klasztorem, następna osoba mogła powiedzieć "zjadła" drugą klaczką, trzecia osoba mówi "złota rybka", a czwarta osoba mówi "okres" z Czwarty klask. W dalszym ciągu trwa tak długo, dopóki ludzie pozostawią grę. Jeśli ktoś nie doda słowa z jej klaszcząc, ona jest natychmiast i gra kontynuuje się bez nich.
Inna gra zdania polega na pisaniu. Każda osoba pobiera kawałek papieru. Każdy z kolei decyduje, jakie słowo lub frazę dodać do zdania. Na przykład w pierwszej kolejności gracz początkowy każe każdemu wpisać imię osoby w pokoju na górze. Złóż papier do tyłu, aby nikt nie widział odpowiedzi. Weź wszystkie papiery i przenieś je w lewo. W następnej kolejności następny gracz decyduje, jaki rodzaj dodatku ma dokonać w zdaniu. Na przykład każdy może napisać nazwisko znanej osoby słowem "i" przed nim. Kiedy rozwinął się, zdanie mogło teraz przeczytać coś takiego: "Bob i Mary Tyler Moore ...." Złóż to ponownie, prześlij je i kontynuuj w ten sposób. Następne kilka obrotów, dodaj do rzeczy takie jak: miejsce, akcja, rzeczownik lub fraza, jak każda osoba przyjmuje kolej. Po dodaniu do zdania pamiętaj, aby napisać konieczne słowa łączące przed nowym słowem, takim jak "udał się do (miejsca)", "zobaczył (rzeczownik)" lub "powiedział (zdanie)". Gdy wszystkie te słowa lub frazy zostaną zapisane, papier może zostać przekazany po raz ostatni i otwarty naraz, aby być czytanym grupie. Zdania powinny czytać z przepływem i tworzyć kilka zabawnych kombinacji.

Gry kombinowane

Zabawną odmianą gry na papierze jest dodanie w rysunku. Wszyscy piszą przypadkowy cel lub frazę u góry papieru i zapisuje swoje imię na dole artykułu. Prześlij papier do następnej osoby, która próbuje narysować frazę. Złóż papier, aby był widoczny tylko obraz. Następnie prześlij papier ponownie. Następna osoba próbuje dowiedzieć się, jaki jest obraz. Napisz frazę, według której obraz się przedstawia, złożyć papier do tyłu i przekazywać go tak, aby był widoczny tylko ten fraz. Następna osoba próbuje narysować nowe zdanie. Gra kontynuuje się w ten sposób, aż papier powróci do pierwotnego posiadacza, co zostało odnotowane pod nazwą na dole papieru. Otwórz papier i widzisz często humorystyczny postęp od oryginalnego myślenia do gotowego produktu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.