Jak aktywować bezprzewodową kartę sieciową firmy Verizon

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak aktywować bezprzewodową kartę sieciową firmy Verizon


Korzystaj z Internetu wszędzie tam, gdzie telefon Verizon może odbierać sygnał. Verizon Wireless szczyci się największą i najbardziej niezawodną siecią bezprzewodową w Ameryce. Zapewnia zasięg dla użytkowników biznesowych i osobistych, którzy muszą dzwonić lub korzystać z internetu. Bezprzewodowa karta Verizon umożliwia użytkownikom łączenie się z Internetem niemal wszędzie. Większość połączeń zapewnia szybką transmisję danych i niezawodność firmy Verizon Wireless. Aby aktywować kartę bezprzewodową Verizon Wireless, wykonaj następujące czynności:

Rzeczy, których potrzebujesz

Konto Verizon

Bezprzewodowa karta Verizon

Oprogramowanie AirCard

Komputer

Instrukcje

  • 1

Zainstaluj oprogramowanie, które zostało dostarczone z Aircard do komputera. Upewnij się, że znajdujesz się w National Enhanced Service Coverage Area. Włóż kartę Aircard do komputera przy użyciu gniazda USB lub karty PC Card.

2

Uzyskaj dostęp do oprogramowania do aktywacji Verizon na komputerze. Naciśnij przycisk "Start", a następnie wybierz opcję "Wszystkie programy". Przewiń w dół do karty "Sierra Wireless" i kliknij ją, a następnie wybierz "AirCard", a następnie kliknij "Watcher AirCard dla Verizon Wireless".

3

Kliknij "Narzędzia" i wybierz "Kreator aktywacji" po załadowaniu oprogramowania. Wybierz "Automatyczna aktywacja" i kliknij "Dalej". Wprowadź * 22899 w polu "Następujący numer zostanie wybrany", a następnie wybierz "Dalej", aby zakończyć aktywację.

Wskazówki:

Zadzwoń do działu pomocy technicznej firmy Verizon Wireless, aby rozwiązać jakiekolwiek problemy.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.