Jak aktywować kartę JCPenney

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak aktywować kartę JCPenney


Dom towarowy w JCPenney oferuje klientom o dobrej historii kredytowej karty kredytowe nagród. Gdy złożysz podanie o kartę kredytową JCPenney, otrzymasz natychmiastową zgodę lub odmowę; Jeśli zaakceptujesz swoją kartę kredytową, otrzymasz pocztą w ciągu siedmiu do dziesięciu dni roboczych. Posiadacze kart kredytowych JCPenney mogą korzystać z konta 24 godziny po zatwierdzeniu przez przedstawienie licencji kierowcy do działu obsługi klienta w dowolnym sklepie JCPenney. Zostanie wydana tymczasowa karta do wykorzystania do czasu otrzymania stałej karty. Kiedy pojawi się karta stacjonarna, aktywuj ją przed użyciem.

Instrukcje

Otwórz swoją kartę kredytową, gdy otrzymasz ją pocztą. Sprawdź, czy karta posiada naklejkę z instrukcjami aktywacji. Niektóre karty wymagają aktywacji, inni nie.

Zadzwoń do numeru na naklejce aktywacyjnej. Słuchaj zautomatyzowanych monitów na linii telefonicznej aktywacji i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Wprowadź 16-cyfrowy numer z przodu karty kredytowej, gdy zostanie wyświetlony odpowiedni monit. Poczekaj, aż karta zostanie aktywowana; Po zakończeniu aktywacji zautomatyzowany głos informuje, że aktywacja jest zakończona i możesz rozpocząć korzystanie z karty.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.