Jak aktywować konto internetowe Verizon

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak aktywować konto internetowe Verizon


Jedną z zalet telefony komórkowych jest możliwość dostępu do sieci z dowolnego miejsca w dowolnym momencie, pod warunkiem że masz odbiór sygnału. Różne typy telefonów mają różne poziomy łączności i opcje przeglądania, a różni dostawcy usług, na przykład Verizon oferują różne pakiety dla swoich klientów, aby skorzystać z tych funkcji. Takie pakiety muszą być aktywowane przed uzyskaniem dostępu, za pośrednictwem przedstawiciela firmy Verizon lub poprzez dostęp do funkcji za pośrednictwem telefonu.

Mobile Broadband

  • 1

Zatrzymaj się przez lokalną sieć sprzedaży Verizon Wireless, odwiedź witrynę sieci Web Verizon lub zadzwoń pod numer 877-228-5774, aby porozmawiać z specjalistą ds. Obsługi klienta firmy Verizon, aby uzyskać informacje na temat planów dostępnych w usłudze Mobile Broadband i sprawdzić, czy obecny telefon ma te możliwości. Uaktualnij się do innego telefonu, jeśli twój nie.

2

Wybierz plan danych, który odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi. Plany te można wybierać co miesiąc lub co najmniej raz w roku, przy maksymalnej wysokości 250 MB lub 5 GB, z dodatkowymi stawkami za MB, jeśli przekroczą ten limit. Należy również pamiętać o opłatach za aktywację i wcześniejszego zakończenia, które mogą mieć zastosowanie.

3

Zgadzam się z warunkami i poproś przedstawiciela o włączenie funkcji mobilnej łączności szerokopasmowej dla swojego konta i pokaż kroki, które należy wykonać ze swoim telefonem, aby uzyskać dostęp do sieci.

Mobile Web

1

Sprawdź, jaki typ planu połączeń ma się, jeśli chcesz uzyskać dostęp do funkcji WWW dla komórek przy użyciu bardziej podstawowego / nie-smartfona. Jeśli masz plan ogólnokrajowy, Twój telefon jest skonfigurowany i dostarczany w sieci Web Mobile, a opłaty pobierane za nie są naliczane, ale pobierane będą opłaty za każdy MB użytkowania. Jeśli masz plan America's Choice, musisz wybrać cenę subskrypcji i zgodzić się na warunki po uzyskaniu dostępu do przeglądarki.

2

Naciśnij strzałkę w górę na przycisku nawigacyjnym telefonu lub wybierz "Menu", aby przejść do ustawień menu i wybierz "Mobile Web / Browser". Spowoduje to przejście na stronę główną Mobile Web.

3

Użyj przycisku nawigacyjnego, aby przesunąć kursor między opcjami łącza i naciśnij "Enter / OK", aby wybrać linki lub wybierz je używając numerów na klawiaturze. Naciśnij "Clr", aby powrócić do poprzedniej strony, naciśnij "Menu", aby zrestartować lub wrócić do strony głównej, a następnie naciśnij "Koniec", aby zakończyć sesję.

Wskazówki:

Upewnij się, że jesteś w obszarze, w którym można uzyskać usługę Mobile Broadband i usługi NationalAccess Internet firmy Verizon przed wyrażeniem zgody na subskrypcję.

Skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy Verizon w celu uzyskania innych pytań dotyczących planu połączeń i danych oraz sposobu uzyskiwania dostępu do jego funkcji i opcji.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.