Jak Blacken Steaks

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak Blacken Steaks


Czernienie to metoda gotowania, w której pokarm (zwykle ryby lub mięso) jest powleczony masłem i przyprawiony różnymi smakami przed gotowaniem. Ta pikantna metoda przygotowania jest często związana z kuchnią Creole lub Cajun. Jeśli chcesz przygotować steki, które naprawdę "pop" z smakiem, możesz je zaszywać dość szybko przy użyciu prostych składników i technik. Technika zacieniowania podkreśla naturalny smak wołowiny.

Rzeczy, których potrzebujesz

1 łyżeczka soli

1 1 / 2teaspoons mielony czarny pieprz

1 łyżeczka czerwonego pieprzu

1 ½ łyżeczki proszku czosnku

1/2 łyżeczki tymiankiem

1/2 łyżeczki oregano

1/2 łyżeczka cebuli w proszku

1 łyżeczka papryki

masło

Żeliwna patelnia

Instrukcje

Roztopić pół kleju masła w płytkiej misce. Może potrzebować mniej lub więcej masła, w zależności od liczby przygotowywanych steków.

Połączyć sól, czarny pieprz, czerwoną paprykę, paprykę, proszek czosnkowy, proszek cebulkowy, tymianek i oregano w innym płytkim naczyniu. Dobrze wymieszaj składniki.

Zanurz obie strony stek w stopionym masrze.

Zanurz obie strony stek w przyprawie. Uważaj, aby dokładnie nakryć stek.

Opuść stek w żelazną patelnię, która ogrzewa się przez pięć minut na średnio wysokiej temperaturze i pokrywa się łyżeczką stopionego masła.

Przygotuj stek około pięć minut po każdej stronie, aby przygotować średnio wykonane mięso, jeśli stek ma grubość około 1 cala. Dostosuj czas gotowania odpowiednio do steków o różnych grubościach lub do steków gotowanych rzadko lub dobrze.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.