Jak być chrześcijaninem

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak być chrześcijaninem


Chrześcijanin? Co to jest na świecie? Czasem może to mylić co Bóg oczekuje od ludzi w tym często mylącym świecie. Czasami wiadomość o tym, czym jest chrześcijanin, może zostać utracona nawet w kościele. Spójrzmy na kilka prostych cech chrześcijańskiego człowieka.

Rzeczy, których potrzebujesz

Otwarte serce

Instrukcje

  • 1

Pierwszym krokiem jest zapewnienie, że życie jest ukryte w Chrystusie. Innymi słowy, prosiłeś Jezusa Chrystusa, aby stał się Panem nad swoim życiem. To proste. Po prostu ustal, czy wierzysz, że Jezus umarł za twoje grzechy i grzechy ludzkości. Zapytaj samego siebie, czy umierał na krzyżu i przelewać się Jego krwi na tyle mocno, aby odkupić cię do Boga? Zastanów się, czy naprawdę wierzysz, że Bóg wskrzesił Jezusa z martwych? Jeśli możesz szczerze powiedzieć tak na te pytania, to masz życie wieczne, zbawienie przez Chrystusa.

2

Po drugie, teraz, gdy jesteś zbawiony, co dalej? Musisz znaleźć dom z kościołem, dzięki któremu będziesz mógł nauczyć się ucznia Jezusa Chrystusa. Uczeń jest taki, który podąża za naukami i instrukcjami innego z dyscypliną. Potrzebujesz pastora bez pytania. Dlaczego nie prosisz swojego nowego wybawcy, aby pokazać ci bez wątpienia miejsce, w którym musisz iść i cześć.

3

Po trzecie, istnieją pewne zobowiązania do bycia chrześcijaninem. Wiele z tych zobowiązań zajmie trochę czasu:

za. Zaufaj uczestnictwu kościołowi opartemu na Biblii iw centrum Chrystusa.
b. Zobowiązać się do kochania Chrystusa bardziej niż siebie samego.
do. Zobowiązanie się do unikania nawyków i praktyk, które są oczywiście błędne.
re. Zrób modlitwę.
mi. Zobowiązać się do czytania Słowa Bożego.
fa. Postaraj się oddać cześć Bogu jedynemu i żyjącemu Bogu.

4

Wiem, że jest tak wiele zobowiązań. Zgadnij co? Zobowiązania są generalnie wyzwaniem dla większości z nas mężczyzn. Jednak Bóg chce współpracować z każdym z nas, aby uzyskać tam, gdzie chce. Kiedy będziesz uczestniczyć w kościele, będzie wiele nauk na temat wielu z wymienionych powyżej zobowiązań. Studiuj, aby pokazać się za zgodą. Cokolwiek uczysz, zobowiązaj się robić to wszystko we wnętrzu.

Wiem, że w Twoim życiu prawdopodobnie istnieją jakieś problemy, z którymi się wstydzisz i może nadal walczyć z mężczyzną. Kiedy wchodzisz do kościoła, poproś Pana, aby pokazał bratu, który możesz ufać, który jest dojrzałym chrześcijaninem, abyś mógł się zająć i poprosić o pomoc w pokonywaniu walk i wyzwań. To jest proces. Poszukiwanie innego brata przyjaźni jest procesem, który jest wyzwaniem dla większości ludzi w jego jaźń. Zgadnij co? możesz to zrobić.

Wskazówki:

Bierz udział w posłudze męskiej

Uczestniczyć w męskiej konferencji


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.