Jak dbać o pracowników

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak dbać o pracowników


Dbanie o swoich pracowników i dbanie o ich szczęśliwe w miejscu pracy wymaga czegoś więcej niż sprawowania zadania. Wykraczaj poza podstawowe potrzeby zapewnienia pracy, zapewniając pracownikom dodatkowe korzyści, uznanie i utrzymanie profesjonalnego zawodu. Dbanie o swoich pracowników obejmuje motywowanie ich do cięższej pracy i uzyskania pozytywnych wyników dla firmy.

Instrukcje

  • 1

Wywiaduj nowych pracowników, aby upewnić się, że będą pasować do Twojego miejsca pracy. Nie wahaj się odwrócić potencjalnych pracowników, jeśli nie pasują do istniejącego środowiska pracy. Poprzez przekazanie kogoś, kto może nie współpracować z dotychczasowymi pracownikami, dbasz o swoich obecnych pracowników.

2

Wynajem lub promowanie istniejących pracowników, aby stać się liderami w miejscu pracy. Według Biz Time liderzy poświęcają swój czas na promowanie osobistego wzrostu i rozwoju dla dotychczasowych pracowników. Zapewniają również, że projekty są ukończone w odpowiednim czasie i spełniają standardy firmy. To skupienie się na pracownikach informuje pracowników o Twoim najlepszym interesie.

3

Zapewnienie swoim pracownikom opcji ubezpieczenia zdrowotnego lub pokrycia. Dbanie o swoich pracowników w miejscu pracy oznacza także dbanie o zdrowie i ogólny stan zdrowia. Zdrowe miejsce pracy odgrywa znaczną rolę w funkcjonowaniu firmy i pracowników. Przykłady dodatkowych świadczeń obejmują ubezpieczenie na życie, zdrowie lub niepełnosprawność. W razie potrzeby przedłużyć ubezpieczenie zdrowotne lub pokryć rodziny swoich pracowników, w razie potrzeby.

4

Oferuj rozwiązania emerytalne dla pracowników, aby pokazać im, że zależy Ci na swojej przyszłości. Powinieneś także zapewnić swoim pracownikom narzędzia i informacje wspomagające planowanie emerytur. To pokazuje, że myślisz o dobrych samopoczuciach pracowników poza firmą.

5

Oferuj tablice uznaniowe, nagrody pieniężne, promocje na pracę lub podwyżki wynagrodzeń dla pracowników, którzy pracują dla Ciebie. Te rodzaje działań wskazują, że pracownicy nie są tylko liczbami w oczach, ale ich praca jest rozpoznawana i doceniana.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.