Jak dodać minuty do TracFone przy użyciu Internetu

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak dodać minuty do TracFone przy użyciu Internetu


TracFone, prepaid bezprzewodowy operator telefoniczny, sprzedaje pakiety minut z ustalonym kosztem i warunkami świadczenia usług. Pakiety czasu antenowego TracFone wahają się od 30 minut do 30 dni roboczych, co miesiąc i co roku, co pozwala kontrolować koszty, kupując jedynie potrzebne minuty. Zakup kartę czasową TracFone w wielu sklepach detalicznych w całym kraju lub dodawać minuty na swoim TracFone przez Internet.

Rzeczy, których potrzebujesz

Komputer z dostępem do internetu

TracFone

karta kredytowa lub debetowa

Instrukcje

Przejdź do strony internetowej TracFone. Kliknij ikonę "Uaktywnij telefon, dodaj lub kup czas antenowy".

Kliknij "Dodaj czas antenowy", jeśli masz już kartę czasową. Wprowadź numer PIN połączenia lotniczego z karty czasu antenowego oraz numer telefonu komórkowego TracFone w odpowiednich polach. Jeśli masz kod promocyjny, wpisz kod w zaznaczonym polu. Kliknij przycisk "Prześlij" i poczekaj, aż minuty zostaną dodane do telefonu.

Wybierz "Buy Airtime Online" z rozwijanego menu "Buy Airtime", jeśli chcesz kupić minuty online.

Wprowadź numery kwot i ilości minut, które chcesz nabyć w polach obok ikon kart czasowych. Wprowadź kod promocyjny, jeśli go masz, a numer telefonu lub numer seryjny TracFone, zgodnie z instrukcjami, w odpowiednich zaznaczonych polach u dołu strony. Kliknij przycisk "Kontynuuj".

Wprowadź informacje o płatności - numery kart kredytowych lub debetowych oraz adres rozliczeniowy - w odpowiednich polach. Kliknij przycisk "Prześlij". Zaczekaj na zatwierdzenie zakupu i dodanie minut do telefonu.

Wskazówki:

Pamiętaj, aby wydrukować potwierdzenie lub zanotować numer referencyjny transakcji.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.