Jak dopasować kolory do przejścia z niebieskim

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak dopasować kolory do przejścia z niebieskim


Niezależnie od tego, czy dekorujesz dom lub planujesz szafę, praca z kolorami jest ekscytująca i kreatywna. Wystarczy spojrzeć na koło kolorów i wszystkie dostępne opcje. Aby dowiedzieć się, jak dopasować kolory, musisz zrozumieć związek kolorów. Kolory uzupełniające są naprzeciw siebie na koło kolorów, takie jak czerwone i zielone. Analogiczne kolory są blisko siebie, takie jak czerwone i niebieskie. Możesz dopasować kolory na niebiesko, badając koło kolorów.

Rzeczy, których potrzebujesz

Koło kolorów

Instrukcje

Poznaj relacje kolorów na kole barw. Podstawowe kolory koła kolorów są czerwone, niebieskie i żółte. Kiedy patrzysz na koło, tworzą trójkąt. Drugorzędne kolory to mieszanka dwóch podstawowych kolorów. Wynik jest zielony, fioletowy i pomarańczowy. Kolory trzeciorzędne tworzone są przez zmieszanie pierwotnego i wtórnego koloru. Kolory uzupełniające są przeciwieństwami na kole barwnym i analogiczne kolory są umieszczone blisko siebie. Istnieje również aktywny zakres kolorów i bierny zakres kolorów na kole barw. Aktywne kolory przesuwają się w górę, gdy są umieszczone na pasywnych, a pasywne kolory będą się cofać, gdy są umieszczone względem aktywnych.

Dowiedz się, jak urządzić kolor niebieski. Istnieje wiele sposobów użycia koła kolorowego podczas dekoracji. Cztery wspólne schematy kolorów są monochromatyczne, analogiczne, komplementarne i triady. Jeśli chcesz używać niebieskiego monochromatycznego niż użyj niebieskiego w różnym natężeniu od jasnoniebieskiego do ciemnoniebieskiego. Analogiczne użycie niebieskiego koloru to od dwóch do sześciu kolorów otaczających cień niebieskiego. Przykładem byłby głęboki fioletowy na jasnozielony. Wysokie kontrastowe spojrzenie mogłoby przebiegać z odcieni niebieskiego, bezpośrednio na koło kolorów. Odcienie na kółku są odcieniami czerwieni, a więc połóż średnio niebieski kolor pomarańczowy. Trójmiasto podejście wybierze trzy kolory, które są równe odległości od siebie. Niebieski wygląda świetnie z żółtych i czerwonych.

Jak dopasować kolory do przejścia z niebieskim


Dowiedz się, jak używać koła kolorów do ubierania się w kolorze niebieskim. Koło kolorów jest świetnym rozwiązaniem przy podejmowaniu decyzji o dopasowywaniu ubrania przy użyciu niebieskiego koloru bazowego. Koncepcja jest podobna do dekoracji domu, ale to nie jest tak dramatyczne. Stylowe i biznesowe podejście wykorzystuje schemat monochromatyczny. Ciemnoniebieski garnitur z jasnoniebieską bluzką lub bluzką i środkowo niebieski krawat lub szalik sprawia, że ​​oświadczenie o opatrywaniu się sukcesu. Analogicznym schematem kolorów byłby ciemnoniebieski garnitur, jasnoniebieska koszula lub bluzka, a także czerwony krawat lub szalik. Aby uzyskać bezpłatne kolory, spróbuj marynarki, jasnoniebieską bluzę lub bluzkę i pomarańczowy krawat lub szalik. Inne bezpłatne kolory z granatowym kolorem to rdza i złoto.

Jak dopasować kolory do przejścia z niebieskim


Użyj koła kolorów, aby dopasować inne kolory poza niebieskim. Koło kolorów jest kreatywnym przewodnikiem, nie tylko do dekoracji domu lub do ubierania się w celu osiągnięcia sukcesu, ale także do stron internetowych, projektowania kołdry, rzemiosła lub dowolnej drogi, gdzie kolor jest używany do kreatywności.

Wskazówki:

W przypadku korzystania z trzech kombinacji kolorów, takich jak analogia czy triada, kolor trzeci podkreśla kolor akcentu. Nie masz równej równowagi. Dotyczy to dekoracji i ubierania się.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.