Jak dostać kota chorych, aby jeść

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak dostać kota chorych, aby jeść


Kot je zjadł na bazie zapachu. Jeśli kot nie może pachnąć jedzeniem, nie będzie go jadł. Ważne jest, aby Twój kot zjadł coś z końcem dwóch dni, w przeciwnym razie Twój zwierzak może być w niebezpieczeństwie. Dlatego nigdy nie pozwól, aby twój kot przebywał więcej niż dwa dni bez jedzenia. Istnieją sposoby, aby zmusić chorych kota do jedzenia.

Rzeczy, których potrzebujesz

lekarz weterynarii

Konserwowe karmy dla kota / kurczaka

trochę wody

Mała strzykawka

Jak dostać kota chorych, aby jeść

Skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii, aby upewnić się, że twój kot nie jedzie z powodu choroby, takiej jak zakażenie górnych dróg oddechowych, a nie coś poważniejszego. Upewnij się, że możesz dalej pomagać w jedzeniu zwierząt domowych.

Zakup Science Diet AD może jeść. Weź ósmy z puszki i wymieszaj ją łyżeczką wody. Jeśli Twój kot nadal ignoruje jedzenie, musisz przejść do następnego kroku.

Weź niewielką strzykawkę. Będziesz chciał dodać więcej wody do konserwowej żywności AD, aby ją wycisnąć do strzykawki. Nie chcesz, aby było zbyt gruba, ponieważ trudno dostać się do ust swojego zwierzaka i trudno mu jeść.

Użyj strzykawki z żywnością wewnątrz niej i ostrożnie otwórz usta kota i bardzo powoli wyciśnij trochę żywności z strzykawki do ust swojego zwierzaka. Pozwólcie mu posmakować, zjeść i połknąć, po czym kontynuować. Może to być proces powolny i czasochłonny.

Spróbuj czegoś innego: Jeśli Twój kot nie otrzyma AD może zjeść dobry posiłek, spróbuj karmę konserwową z silnym zapachem. Również spróbuj puszki tuńczyka. Jeśli codziennie podawano konserwy w puszce, kociak powinien być przyzwyczajony do dźwięku otwieracza do puszek i wiedzieć, że przygotowujesz dla niego coś smacznego. Zapach puszek z tuńczyka może być wystarczająco silny, aby wpływać na poczucie zapachu twojego kota.

Dostaj kota ze smażonym kurczakiem, gdy wszystko inne zawiedzie. To nie powinno być coś, co robisz trzy razy dziennie. Użyj kurczaka tylko raz dziennie, aby upewnić się, że jedzą. Twój kot będzie czuł kurczaka bardziej niż jakikolwiek inny pokarm. Dlatego, gdy wszystko inne zawiedzie, użyj kurczaka. Upewnij się, że jest ciepło. Nie daj im skóry kurczaka i nie daj im dużych kawałków mięsa, ponieważ mogą dusić. Podziel mięso kurczaka na małe kawałki i tylko daj im garść.

Wskazówki:

Kiedy twój kot nie jedzie, zauważysz różnicę w ich wagi. Szybko reaguj i weź zwierzę na weterynarza, aby dowiedzieć się, co powoduje problem.

Nie pozwól, aby twój kot przebywał więcej niż dwa dni bez jedzenia posiłku.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.