Jak dostać się do rodzinnego feudu

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak dostać się do rodzinnego feudu


Oryginalnie stworzony przez Marka Goodsona i Billa Todmana, Family Feud to gra pokazowa, w której dwie rodziny spotykają się ze sobą. Każda rodzina rywalizuje o odpowiedzi na pytania dotyczące typu ankiety, które pytano o 100 osób przypadkowych. Drużyny zdobywają punkty, uzyskując właściwe odpowiedzi. Zwycięzca gry następnie wybiera dwóch członków rodziny, aby rywalizować w finałowej rundzie o większą nagrodę pieniężną. Rodzina Feud po raz pierwszy trafiła w powietrze w 1976 roku, a następnie gospodarzem Richard Dawson. Odtąd Ray Combs, Louie Anderson, Richard Karn, John O'Hurley i Steve Harvey pełnili rolę gospodarzy. Ty też możesz zostać zawodnikiem.

Instrukcje

Wybierz członków rodziny, aby utworzyć swój zespół. Zgodnie z zasadami Feud rodziny, ludzie z twojego zespołu muszą być związani krwią, małżeństwem lub adopcją. Również podczas audycji show może wyciąć niektórych członków w zależności od tego, czego chcą w nadchodzących epizodach. Na przykład może być odcinek poświęcony "siostrom".

Otwórz oficjalną witrynę internetową lub zadzwoń do infolinii. Poniżej znajduje się sekcja "Zasoby" w oficjalnej witrynie tryout. Możesz też śledzić Rodzinny Feud na portalach społecznościowych. Numer telefonu to (323) 762-8467. Te lokalizacje informują, gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania.

Praktykuj swoje rodzinne umiejętności feudowe. Istnieją wersje gier domowych, wersje gier wideo, a nawet oficjalna strona Family Feud, która pozwala ćwiczyć swoje umiejętności. Spróbuj wyrównać ankietę z czterema, pięcioma lub sześcioma odpowiedziami do danej kategorii.

Idź do przesłuchania Family Feud. Na przesłuchaniu producenci kierują Cię do gry w symulowaną wersję gry. Mogą poprosić członków rodziny o odstąpienie od przesłuchania, a inne zgłaszać się, gdy tworzą grupę pięciu osób. Dobrym pomysłem jest również dostarczenie oficjalnej dokumentacji, na przykład aktów urodzenia, aktów małżeństwa i dokumentów adopcyjnych, aby można było udowodnić, w jaki sposób jesteś ze sobą związany.

Bądź ciekawy i ma dużo energii. Pamiętaj, że starasz się być gościem na dużym pokazie gier telewizyjnych. Chcą ciekawych, entuzjastycznie nastawionych do udziału w konkursach. Powinieneś się bawić i podekscytowany przesłuchaniem na koncert. Poszukują także ludzi, którzy są zadowoleni z interakcji z gospodarzem show. Jeśli producenci zadają Ci pytania, odpowiedz z entuzjazmem.

Wskazówki:

Wszyscy goście muszą mieć co najmniej 18 lat, a także legalni obywatele Stanów Zjednoczonych.

Pamiętaj, że jeśli wygrasz pieniądze na pokazie, będziesz musiał płacić podatki od wygranych.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.