Jak dowiedzieć się, jakie stopnie muszę przejść przez klasę

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak dowiedzieć się, jakie stopnie muszę przejść przez klasę


W wielu klasach nauczyciele udzielają zadań w całym semestrze poza egzaminem końcowym. Zwykły egzamin liczy się na wyższy odsetek klasy w klasie. Biorąc pod uwagę szczególny nacisk na finał, uczniowie często zastanawiają się, jak dobrze muszą zrobić na egzaminie końcowym, aby przejść klasę. Jeśli znasz aktualny poziom oceny, najniższy stopień przechodzenia i odsetek, że końcowy egzamin jest warty, możesz dowiedzieć się, jaki wynik będziesz musiał osiągnąć podczas egzaminu końcowego.

Instrukcje

Odejmij odsetek, że końcowy egzamin jest warty od 100, aby znaleźć ciężar pozostałych zadań. Na przykład, jeśli Twój finał ma 30 procent swojej oceny, odejmij 30 od 100, aby znaleźć pozostałe zlecenia są warte 70 procent twojej oceny.

Pomnoż swoją wagę z innymi zadaniami według obecnego poziomu w klasie. W tym przykładzie, jeśli masz 75 w tej klasie, pomnóż 75 o 0.70, aby uzyskać 52.5.

Odejmij wynik z najniższego wyniku. W tym przykładzie, jeśli najniższy wynik przejazdu wynosi 68, odejmij 52,5 z 68, aby uzyskać 15,5.

Podzielić wynik według procentu, który ostateczny jest warty oceny stopnia, który musisz zdobyć na finale, aby zdać klasę. Kończąc przykład, podziel się 15,5 na 30, aby uzyskać 0,5167, co oznacza, że ​​musisz sfinalizować klasę o 51,67 procent lub więcej.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.