Jak działa handel dzienny?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak działa handel dzienny?

Wiele różnych technik może być wykorzystanych przez przedsiębiorców dziennych, ale celem jest zawsze zyskać na niezmienności w ciągu dnia, zazwyczaj najbardziej ryzykownym i nieprzewidywalnym rodzajem inwestycji. Opierając się na zasobach osobistych i tolerancji na ryzyko, handlowcy dzienni mogą spróbować stawić dużą część pieniędzy na niewielki ruch lub niewielką ilość pieniędzy w dążeniu do znacznego wzrostu procentu.

Tradycyjnie kupcy kupują i sprzedają akcje, kończąc dzień nie będący niczym. Ale w praktycznych zastosowaniach wiele podmiotów gospodarczych może korzystać z opcji lub kontraktów futures z podejściem na dzień w połączeniu z innymi strategiami inwestycyjnymi. W przeciwieństwie do popularnej koncepcji indywidualnego dziennika handlowego w biurze domowym najczęściej prowadzony jest profesjonalny handel w dużych bankach.

Nie ulega wątpliwości, że eksplozja komputerów i technologii komunikacyjnych sprawiła, że ​​handel dzienny był możliwy i przyczynił się do pobudzenia popularności. Komputery nie tylko pozwalają handlowcom na otrzymywanie dokładnych informacji w czasie rzeczywistym, nawet jeśli są daleko od samej wymiany, komputery zmniejszyły okres rozliczeniowy potrzebny do wymiany, aby dokonać transakcji, co znacznie przyspieszyło ponowne inwestowanie przedsiębiorcy.

Jak działa handel dzienny?


Najczęstsze techniki handlu dniami obejmują analizę techniczną opartą na wykresach, aby zainspirować handel. Taktyka znaleźć ceny, które działają jako kluczowe pivot poziomów, lub wzorce, które sugerują przyszłe zmiany cen. Podczas gdy wiele długoterminowych strategii wykorzystuje również czytanie wykresów, handlowcy dzienni korzystają z bardzo krótkich ramek czasowych na swoich wykresach.

Inna forma obrotu na dzień oparta jest na wolumenie transakcji. Ściganie Momentum zasadniczo nic więcej niż "śledzenie stada", wbijając się w popularny handel bez powodu innego niż to popularne. Z przyczyn oderwanych od jakichkolwiek fundamentalnych czynników, które mogą napędzać innych podmiotów gospodarczych, przedsiębiorcy z momentum postrzegania identyfikują wewnętrzne ruchy wcześnie i zdobywają jak najwięcej tego, co możliwe, przed sprzedażą.

Jak działa handel dzienny?


Ponieważ dziennikarze nie są zainteresowani własnością firmy bazowej, są od czasu do czasu krytykowani za skewing działania rynku z ich handlu. Podobne krytyki zostały wyrównane u krótkich sprzedawców i spekulantów naftowych podczas historycznej niestabilności rynku w 2008 r., Ale ogólny konsensus wskazał, że większa ilość transakcji zachęca do płynności i że wszyscy uczestnicy rynku powinni być w stanie zrealizować korzyści, jeśli podejmą odpowiednie ryzyko zgodnie z Prawa regulujące wymianę.

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) powołuje do życia dzień "bardzo stresujące i kosztowne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin". Pomimo faktu, że większość pojedynczych dzienników jest ostatecznie wymazana całkowicie, tracąc cały kapitał inwestycyjny, jest to wysoce mało prawdopodobne day trading, zwłaszcza że jest ośrodkiem zysku dla dużych interesów bankowych, nigdy się nie skończy.

Jak działa handel dzienny?Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.