Jak edytować długość utworu w programie Windows Media Player

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Jak edytować długość utworu w programie Windows Media Player


Od 2010 r. Program Windows Media Player nie ma możliwości edytowania plików audio. Aby edytować pliki audio przy użyciu programu Windows Media Player, musisz pobrać wtyczkę, która pozwala na przycięcie plików Windows Media.

Pobieranie dodatku plug-in

Począwszy od listopada 2010 r. Jedynym dodatkiem do wtyczki dla programu Windows Media Player, który umożliwia edycję długości dostępnych plików audio, jest dodatkowa wtyczka dla programu SolveigMM Windows Media Player. Dobrym pomysłem jest przeprowadzenie gruntownego wyszukiwania w Internecie, aby sprawdzić dostępne alternatywne wtyczki przed pobraniem wersji SolveigMM.

Korzystanie z wtyczki

Po zainstalowaniu dodatku plug-in należy włączyć tę funkcję. Można to zrobić, klikając przycisk Narzędzia / Wtyczki / Dodatki plug-in dla programu WMP Trimmer lub, jeśli menu główne nie jest widoczne, kliknij przycisk Teraz odtwarzacze / wtyczki / rozszerzenie Trimmera SolveigMM. Po włączeniu można otwierać pliki audio przy użyciu wtyczki i przycinać je przy użyciu paska narzędzi Trimmer. Jest to zasadniczo proces cięcia i wklejania, dzięki czemu można wybrać sekcję pliku, którą chcesz wyciąć i zapisać jako oddzielny plik. Nie ma to wpływu na oryginalny plik dźwiękowy.

Alternatywy

Alternatywą do korzystania z wtyczki do edytowania plików w programie Windows Media Player jest pobranie lub zakup autonomicznego programu do edycji dźwięku. Znajdziesz tu wiele bezpłatnych i prywatnych opcji, w tym Audacity, Goldwave, WavePad (które są bezpłatne w niektórych wersjach) lub Magix Music Maker.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.