Jak egzekwować dzieci w łóżku

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak egzekwować dzieci w łóżku


Gdyby tylko przed snem było tak łatwe, jak kołysanki sprawiają, że dźwięk. Większość dzieci boi się snu, ponieważ kończy się ich zabawą, energicznymi antykami i zabawą. Dla niektórych rodziców walka o egzekwowanie snu może doprowadzić do ogromnego stresu i przytłaczającego lęku spowodowanego dziecinnymi łzami. Podobnie jak korzyści wynikające z rutynowej rutyny, wymuszanie przemyślanej rutyny snu może sprawić, że praca rodzica będzie łatwiejsza, a nagle, nawet przed snem, może się zabawa.

Instrukcje

  • 1

Zastanów się indywidualnymi potrzebami Twojego dziecka i kulturą rodziny. Znasz swoją kulturę, wzorzec snu dziecka, osobowość i potrzebujesz najlepszych. Określ przed snem, które pozwolą Ci cieszyć się wieczorem z młodym mężczyzną i zapewnić czas na niezorganizowaną zabawę. Na przykład, jeśli Twój harmonogram pracy utrzymuje Cię do późnych godzin wieczornych, późniejsze snem może działać najlepiej dla Twojej rodziny.

2

Utwórz bezpieczną, przytulną sypialnię dla Twojego dziecka. Nawet jeśli dziecko musi dzielić pokój z innym członkiem rodziny, powinna nadal czuć poczucie bezpieczeństwa, własności i radości, gdy w pokoju. Zastanów się nad wyborem farb, sztuką ścienną, organizacją rzeczy Twojego dziecka i czystością. Dokonywanie kilku zmian w wyglądzie i układzie może być szybkim rozwiązaniem podczas bitew przed snem.

3

Przyjęcie kilku krótkich, ale znaczących rytuałów przed snem. Możesz utworzyć wykres przed snem lub listę kontrolną z pomocą Twojego dziecka w celu zainwestowania w ten proces. HealthyChildren.org poleca 4 B's Bedtime: wanna, szczotka, książka i przed snem. Zabiegi w kąpieli, pianki bąbelkowe, specjalna szczoteczka do zębów oraz częste wprowadzanie nowych książek z pewnością pomogą w egzekwowaniu.

4

Wymyślać na poczekaniu. Jeśli widzisz złość w pracach, proponuj wybory, aby zlikwidować potencjalne problemy. Na przykład możesz zaproponować zmianę jednego z B, np. Pozwolić synowi na szczotkowanie zębów przed kąpielą. Zastanów się też nad innymi metodami twórczymi. Możesz na przykład zasugerować, aby przeczytać książkę w blasku świec lub przyjąć 30-sekundową przerwę w przekręceniu między każdą osobą. Utrzymanie zabawy może sprawić, że nawet najbardziej silne dzieci zainwestowały i po twojej stronie.

5

Wymuszaj z miłością. Jeśli środki zapobiegawcze nadal prowadzą do złości lub nieprzyjaznego zachowania, zachowaj spokój. Trzymanie dziecka przez kilka minut może zapewnić wygodę i słuchanie uchu, którego szuka. Jeśli uważasz, że to konieczne, odejdź i zostaw swoje dziecko w spokoju. Następnie sprawdź i postępuj zgodnie z egzekwowaniem przed snem.

Wskazówki:

Przypomnij dziecku, aby sprawdzić tabelę, jeśli widzisz walkę przed snem.

Chwalcie swoje dziecko za rutynę snem. W szczególnie dobre noce warto rozważyć dodanie bonusu B następnej nocy, jak dodatkowa książka lub spojrzenie na migające gwiazdy.

Aby zapewnić, że dziecko wie, że masz na myśli przed snem, spójnij się z rutynową procedurą, nawet wtedy, gdy jesteś szczególnie zmęczony.

Unikaj negocjacji z pośrodkiem lub starając się pocieszać zdenerwowane dziecko, jeśli zmęczenie przed snem wydaje się być zwyczajnym zdarzeniem. Trzymaj się zasad - ale zawsze z miłością.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.