Jak Flirt bez słowa

Admin 8 Views 0 comments
Advertisement

Jak Flirt bez słowa


Myślisz, że potrzebujesz arsenału linii pickup, aby być pomyślnym flirtem? Pomyśl jeszcze raz. Choć żartobliwy baner może być ważną częścią flirtu, to nie jest najważniejsza część. Ludzie pytają: "Co mam powiedzieć?" Kiedy chce się podejść do kogoś, kto iskieruje ich zainteresowanie. Rzecz jest, flirtowanie nie dotyczy tego, co mówisz, chodzi o to, jak mówisz. Flirting jest mniej na temat rozmowy i więcej na temat gry z energią, która istnieje między dwojgiem ludzi. Jeśli zostałeś sparaliżowany z obawy, że poczujesz się jak głupiec przed twoim zmiażdżeniem, może byłeś zbyt skupiony na słownych aspektach flirtu. Spróbuj skorzystać z tych wskazówek, aby rozmrozić flirtującą zamrażarkę i pomóc stać się mistrzem subtelnego, cichego, skupionego na energii, flirtu.

Instrukcje

Zauważ, że czasem słowa zrujnowują moment. Słowa mogą dać dystans między dwojgiem osób, ponieważ powodują, że twoja energia odwraca się do głowy, tworząc kolejną odpowiedź w przeciwieństwie do po prostu rozkoszowania się towarzystwem innej osoby. Zwróć uwagę na to zjawisko. Umożliwiają ciche momenty rozciągnięcia. Praktykuj z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i znajomymi. Zamiast mówić, kiedy jest cisza, sprawdź, czy możesz budować kontakty z innymi bez słów.

Rozważmy sposób prezentowania siebie. Sposób ubioru, zapachu, chodu, gestu, jedzenia, uśmiechu, a nawet stoiska może wiele powiedzieć o swojej osobowości. Użyj tych rzeczy, aby zaprezentować się jako otwarty lub zarezerwowany, zabawny lub poważny, flirtujący lub niedostępny. Rozwijaj świadomość na temat wskazówek niewerbalnych, które wysyłasz do osób wokół siebie. Jeśli chcesz być bardziej zalotny, rozważyć, jak możesz to udowodnić we wszystkim, co robisz.

Niech twoje oczy pozostaną dłużej. Kiedy kontakt oka z kimś, kto wzbudza zainteresowanie, nie odwróć wzroku zbyt szybko. Jeśli jesteś nieśmiały lub zdenerwowany, może to potrwać, ale warto siedzieć przez dyskomfort. Duża ilość energii budzi się z okiem.

Dotknąć. Chwyć dłoń za ramię. Ściśnij rękę. Chwyć się za plecy. Wygładź włosy. Jeśli jest między nimi cielesna atrakcja, właściwy dotyk może zapalić elektryczne emocje i skłaniać was do siebie trochę głębiej.

Puść oczko. Wink epitomizes złośliwy, zabawa-miłość ducha zasadnicze do flirtowania. Jeśli nie możesz mrugnąć, naucz się. Czyż nie byłoby szkody, że całe życie nigdy nie mrugnęło w gorący obcy?

Dać prezent. Złóż małą teczkę papierową w serce origami i oddaj ją kelnerowi, który sprawił, że twoje serce się trzęsło. Kup latte dla uroczej kobiety stojącej za tobą w kawiarni. Opcje są nieograniczone, więc bądźcie twórczy i zdziwieni kogoś, kto uderza Cię w fantazję.

Posłać całusa. Możesz użyć go do powiedzenia: Do widzenia, witaj, jesteś słodki, muszę cię znać. Szybko. To łatwe. To zabawne. To śmiałe. A jeśli masz szczęście, może to doprowadzić do francuskiej różnorodności.

Uściski, jak masz na myśli to. Nic nie zabija flirtującej energii, jak sztywny, dalekie, przytulany do ucha przytul. Obejmuj, stop, przytrzymaj trochę dłużej, kiedy przytulasz kogoś, kogo lubisz.

Wskazówki:

Pamiętaj: Flirting to zabawa. Nie musisz tego traktować poważnie. Jeśli nie masz zabawy, spróbuj czegoś innego, czy to nowa technika czy przełącznik umysłu.

Zwróć uwagę na niewerbalne wskazówki od innych. Nie ruszaj się dotykając, gapiąc się lub przytulając ludzi, którzy oczywiście nie mają zainteresowania otrzymaniem takiej uwagi od ciebie. Flirtowanie dotyczy wzajemnego dawania i przyjmowania, a nie pchania się na inną osobę.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.