Jak flirt z kobietami

Admin 5 Views 0 comments
Advertisement

Jak flirt z kobietami


Myśl o flircie może sprawić, że niektórzy mężczyźni z szeroko otwartymi oczami z niepokojem, bezsennością i nerwami. Dla innych mężczyzn, flirtowanie wydaje się najprostszym i najbardziej naturalnym rzeczą na świecie. Jeśli chcesz rozmawiać z płcią przeciwną (z możliwością nawiązania dalszej relacji), najpierw musisz być dobrze zorientowanym w międzynarodowym języku flirtu. Dowiedz się, jak zdobywać kobiece zainteresowanie i przyciągnąć kobiety swoim urokem i charyzmatą.

Instrukcje

Poproś ją. Aby oczarować kobietę, oddaj jej chwałę. Oryginalna pochlebstwo przyciąga cię wszędzie, jeśli chodzi o flirtowanie z kobietą. Zachowaj szacunki z szacunkiem. Powiedz jej, że ma szybki dowcip i poczucie humoru, bujne włosy lub lśniące, niebieskie oczy. Spraw, aby poczuła się jak najbardziej specjalna kobieta w pokoju, gdy jest wokół ciebie.

Zanurkuj ją w jakimś sprytnym żebraku. Staromodne, nieszkodliwe dokuczanie to zabawa i zabawny sposób na wskazywanie zainteresowania kobietą. Flirt z nią, tworząc lekką atmosferę i bawiąc się nią. Niektóre pomysły na zabawę to powiedzenie, że możesz zabrać całe ciało jedną ręką (bo jest tak lekka) i śmiejąc się jej uwielbieniem muzyki country.

Zwróć uwagę na to, jak wyglądasz. Z kobietami, flirtowanie jest zwykle bezskuteczne, chyba że człowiek jest odpowiednio przygotowany i dobrze wyważony i uporządkowany. Upewnij się, że włosy są czyste i czesane, że nic nie jest zakleszczone w zębach i że masz zapach dobre (chociaż unikaj kąpieli w kolonii, która może być poważnym odejściem).

Postępuj tak, jak ją fascynuje. Jeśli próbujesz flirtować z kobietą, to z nadzieją, że już naprawdę intrygujesz. Zadaj jej wiele otwartych pytań o to, kim ona jest jako osoba, od długotrwałych aspiracji zawodowych do jej dzieciństwa. Poproś ją o tematyce z głębi, od rzeczy, które naprawdę sprawiają, że uśmiecha się do tego, co ją sprzyja, aby robić to co najlepsze każdego dnia.

Zaufaj. Mężczyźni, którzy mają naturalną aurę pewności siebie i poczucia własnej wartości, magnetyzują kobiety. Postępuj w sposób, który jest pewny siebie i pewny siebie, choć nie dokuczliwy. Spaceruj z prostą postacią, zachowaj odprężającą i komfortową postawę ciała i uśmiech się dużo. Upewnij się, że jest prawdziwa, ponieważ kobiety mogą dostrzec fałszywe zaufanie z mil z dala.

Spójrz jej w oczy. Kontakt z oczami jest bramą do wszystkich flirujących technik. Znaczące spojrzenie może powiedzieć dużo więcej niż słowa. Próbując flirtować z kobietą, próbuj nawiązać kontakt z nią przez oczy. Trzymaj wzrok w sobie i głębiej, ale nie za dużo, ponieważ nie chcesz przestraszyć jej. Celuj na gazety trwające około trzy sekundy.

Wskazówki:

Unikaj działania zdesperowanego. Poświęć chwilę przed pytaniem kobiety o jej numer telefonu lub adres e-mail. Baw się dobrze i zobacz, gdzie cię flirtują. Aby utrzymać silną flirtującą grę, wstrzymaj się od postawienia wszystkich kart na stole, przynajmniej na chwilę.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.