Jak flirt z prostą dziewczyną

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak flirt z prostą dziewczyną


Czy przyciąga cię ktoś inny? Jeśli tak, to pewnie chcesz wiedzieć, jak uzyskać tę osobę do Ciebie. Co najważniejsze, chcesz wiedzieć, jak flirtować z tą osobą.

Flirting to sztuka, a według BBC HomeTruths, flirtowanie jest "jak bardzo, bardzo, krótka historia miłosna, która trwa pięć minut, ale wzdycha się przyjemnie, kiedy pamiętasz to w ciemnych chwilach swojego życia".

Są sposoby, w których można flirtować z prostą dziewczyną i sprawić, aby jej się podobało.

Instrukcje

Upewnij się, że nie pokazujesz, że masz zamiar spać z nią. Jest to powszechny błąd popełniony przez wielu ludzi. Według psychoanalityka Manfreda Ketsa de Vriesa w witrynie "Just a Guy Thing" "człowiek zachowujący się samolubnie zignoruje ukryte zachowanie flirtu w rasistowskim pościgu seksualnym".

Bądź umiarkowany w dotyku jej. Jeśli dotkniesz kobiety za dużo i zbyt często, może czuć się trochę prześladowana, a ty przegrasz grę.

Bądź skromny. Większość kobiet nienawidzi egocentrycznych i aroganckich mężczyzn. Nie mów o swoich walorach io tym, jak bardzo jesteś w pracy. Zamiast tego, niech odkryje dobre rzeczy w tobie. W ten sposób będzie dla Ciebie pod wrażeniem.

Bądź sobą. Kobiety bardzo dobrze oceniają, kiedy człowiek stara się wydawać "cool". Zamiast tego, bądź sobą, pokazując dobrą stronę w tobie. Pokazuje to, że jesteś uczciwą osobą, a ona ufa ci szybciej.

Słuchaj jej. Pokaż jej, że jesteś zainteresowany jej pomysłami i opowieściami. Czyniąc to, zobaczy, że jesteś gentleman i że naprawdę ją troszczysz.

Flirt z nią tylko. Jeśli zobaczy, że flirtujesz z inną kobietą, ona tego nie spodoba. Według portalu Just a Guy Thing "Kobiety rozmawiają z przyjaciółmi i obcymi z baru lub w toalecie. Znajdź dziewczynę, z którą się interesujesz i skup się na niej".


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.