Jak Gotować Brisket w Piekarniku

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Drobne i aromatyczne krojenie po prawidłowym ugotowaniu, przez kilka godzin można rozbić mostek w cieczy w piecu w celu uzyskania wyników przetaczania. Użyj wybranej cieczy do gotowania, od czerwonej redukcji wina do przyprawionej zupy, aby utrzymać mostek wilgotny i delikatnie dopro- wadzić do uzyskania soczystej perfekcji w owiniętym foliowym naczyniu do gotowania. Brisket można przygotować dzień wcześniej i podgrzać.

Jak Gotować Brisket w Piekarniku

Rzeczy, których potrzebujesz

3 do 4 funtów brisket

Ostry nóż

Duża pieczona patelnia

Folia aluminiowa

Płyn do gotowania (opcjonalnie)

Krok 1:

Podgrzej piekarnik do 350 stopni Fahrenheita. Przycinaj nadmiar tłuszczu z mostka, dokładnie ostrząc, używając ostrego noża. Alternatywnie, pozostaw tłuszcz na tak, że bastes mięsa, podczas gdy gotuje.

Jak Gotować Brisket w Piekarniku

Krok 2:

Umieść mostek w dużej patelni, tłuszczu do góry, jeśli tłuszcz nie został usunięty. Wlać pożądany płyn do gotowania, na przykład wędzonkę czerwonego wina, wołowinę lub pikantny sos chiliowy na mostku. W miarę potrzeb otaczaj mostek z dodatkowymi składnikami, takimi jak krojone ziemniaki lub kapusta kiszona.

Jak Gotować Brisket w Piekarniku

Krok 3:

Przykryj mostek folią aluminiową, szczelnie zamknij wokół krawędzi pieczenia. Umieść mostek w piekarniku i gotuj przez około 3 godziny lub do osiągnięcia wewnętrznej temperatury w zakresie od 195 do 205 stopni Fahrenheita.

Jak Gotować Brisket w Piekarniku

Etap 4:

Niech mostek będzie spoczywał przez około 20 minut. Kromka i podaj natychmiast.

Jak Gotować Brisket w Piekarniku


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.