Jak grać Karaoke w programie Windows Media Player

Admin 7 Views 0 comments
Advertisement

Jak grać Karaoke w programie Windows Media Player


Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalną piosenkarką, czy tylko kimś, kto lubi śpiewać pod prysznicem, karaoke może być dużo zabawne. Wielu ludzi ma zainstalowane oprogramowanie karaoke na swoich komputerach i śpiewa swoje ulubione utwory, śledząc teksty na ekranie komputera.

Program Windows Media Player nie obsługuje domyślnie plików CDG niezbędnych do konfiguracji karaoke. Jednak z dodatkiem bezpłatnego kodeka można włączyć program Media Player do odtwarzania ulubionych plików karaoke i wyświetlać teksty i grafiki na ekranie.

Rzeczy, których potrzebujesz

Dyski CDG lub pliki

Instrukcje

Pobierz i zainstaluj kodeka "Karaoke for DirectX" dla Windows Media Player. (Patrz Zasoby). Zrestartuj komputer, jeśli zostanie wyświetlony odpowiedni monit.

Kliknij dwukrotnie ikonę "Komputer" lub "Mój komputer" i przejdź do folderu, który zawiera plik karaoke "CDG", który chcesz zagrać w programie Media Player.

Kliknij prawym przyciskiem myszy plik CDG. Kliknij opcję "Otwórz z", a następnie opcję "Windows Media Player".

Poczekaj, aż program Windows Media Player uruchomi i rozpocznie odtwarzanie pliku CDG. Powinieneś być w stanie usłyszeć muzykę, a także zobaczyć grafikę i teksty na ekranie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.