Jak grać w tę grę

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Jak grać w tę grę


Nadanie dziecka uścisku jest jedną z najważniejszych rzeczy, które rodzic może zrobić, aby zachęcić do zdrowego rozwoju. Gra przytulania to gra rodzinna, która ma dać dziecku wymówkę, aby wyrazić się emocjonalnie. Gra może być również wykorzystana do rozwijania podstawowych umiejętności matematycznych podczas grania z kartami. To gra, która zmienia zmarszczki w uśmiechy lub jako sposób na spędzenie czasu rodzinnego, czekając na gorącą czekoladę, aby się rozgrzało.

Rzeczy, których potrzebujesz

3 lub więcej bliskich członków rodziny lub przyjaciół

Kanapa lub kilka krzeseł

Deck standardowych kart do gry

Gra przytulania

Rozmieść krzesła lub kanapę tak, aby wszyscy znajdowali się po tej samej stronie pokoju. Upewnij się, że w pokoju jest dużo miejsca.

Wybierz kogoś, kto ma być szałasem.

Wyślij najmłodszych po drugiej stronie pokoju. Mają go do przejęcia pełnej siły wobec kogoś i przytulić tę osobę. Zachęcaj huggera, aby wykonywał głupie ruchy i dużo hałasu po drodze.

Utwórz osobę, która przytuliła nowego łowcę i posłała go po drugiej stronie pokoju.

Powtarzaj kroki trzy i cztery, aż wszyscy się uśmiechają - lub gorąca czekolada jest gotowa.

Przytulanie matematyki

Rozmieść krzesła lub kanapę tak, aby wszyscy znajdowali się po tej samej stronie pokoju. Upewnij się, że w pokoju jest dużo miejsca.

Weź karty twarz - jack, królowa, król, joker - z talii standardowych kart do gry. Asa as as jako grę.

Rozdaj jedną kartę każdemu graczowi. Wszyscy powinni pokazać sobie swoje karty i trzymać je gdzieś w trakcie gry. Tapowanie ich do koszul działa dobrze.

Umieść pozostałą część pokładu w zasięgu ręki. To jest stos wyciągania.

Wybierz kogoś, kto będzie pierwszym huggerem.

Oglądaj, jak hugger bierze górną kartę z kupy i przewraca ją. Staje się to kartą docelową. Hugger musi przytulić kogoś z wartością karty, która po dodaniu lub odejściu do swojej karty jest równa kartie celu. Czasami hugger będzie musiał przytulić wielu ludzi, aby osiągnąć cel. Zaangażuj wszystkie dzieci z grupy, aby pomóc szałasowi zrozumieć, jak osiągnąć cel.

Wyślij szermierz na drugą stronę pokoju. Zachęć go, aby zrobił dużo hałasu, gdy on lub ona wyczerpie pełną siłę wobec wszystkich innych. Krzyczaj, jak hugger przytula wybranych osób.

Skręć ostatnią osobę, którą przytulał przytulacz, aby osiągnąć cel w nowym łowcy.

Powtarzaj kroki od sześciu do ośmiu, aż kończy się stos końcówek lub wszyscy się wyczerpują i uśmiechają się.

Wskazówki:

Zostaw dużo otwartej przestrzeni, aby hugger mógł bezpiecznie jechać i mnóstwo miękkich poduszek na kanapie, tak aby ludzie się przytuleni nie zostali zmiażdżeni.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.