Jak Hang Garland na ogrodzeniu winylowym

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Wieńce dekoracyjne są w pozornie nieskończonej różnorodności kształtów, kolorów, stylów i faktur, zwłaszcza, jeśli jesteś skąpe i tworzyć własne. Ozdabianie wieńca nad urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak ściany, krawędzie altanki i ogrodzenia winylowe zapewnia atrakcyjny wygląd krajobrazu domowego. Niezależnie od tego, czy jest to stały element wystroju, czy przybranie partyjne, wiszące wianek na ogrodzeniu z winylu jest szybko osiągnięte.

Rzeczy, których potrzebujesz

Girlanda

Zszywacz biurkowy (z załadowanymi zszywkami odpornymi na warunki atmosferyczne)

Wypełniacz kwiatowy (oddech dziecka, trawa dekoracyjna)

Instrukcje

  • 1

Jak Hang Garland na ogrodzeniu winylowym


Wybierz wianek, który podkreśla kolor ogrodzenia winylowego lub schematu dekoracyjnego Twoich urządzeń krajobrazowych. Garwy z jedwabiu i liści dodać ekstrawagancję do bujnego ogrodu i nie umierają w zimie.

2

Przytrzymaj wianek w stosunku do części ogrodzenia, na którą chcesz się powiesić.

3

Zszywaj koniec wieńca na ogrodzenie winylowym.

4

Zszywaj środek wianka do ogrodzenia.

5

Zszyj drugą część wieńca na ogrodzenie.

6

Ułóż listki lub inne ozdoby garlanda na zszywki, aby je ukryć. Aby pogłębić wygląd wiszącej wianki, przesuwaj gałązki oddechu lub odcinków dekoracyjnej trawy między wieńcem a płotem.

Wskazówki:

Zszywki pozostawiają dziury w ogrodzeniu winylowym. Aby zaradzić temu, po prostu maluj przez otwory zszywek lub zostaw girlandę jako stały element dekoracji ogrodzenia.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.