Jak Hang Things na kamiennym murze

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak Hang Things na kamiennym murze


Wiszące rzeczy na kamiennej ścianie mogą wydawać się trudne, ponieważ nie można wstawić paznokci tak, jak w drewnie lub na suchej ścianie. Podejmuje się więcej kroków i potrzebny będzie określony rodzaj wiertła. Kotwice włożone do otworów utrzymają haczyki w otworach pilotowych. Właściwa instalacja kotew i wieszaków pozwala na zawieszenie obrazów, sztuki i innych elementów dekoracyjnych na kamiennej ścianie.

Rzeczy, których potrzebujesz

Wiertarka elektryczna

3/16-calowy mur

3/16-calowa plastikowa kotwica ścienna

Stonewall wieszak

Wkręt

Instrukcje

Wybierz miejsce na ścianie, aby zawiesić obiekt. Jeśli kamień jest w kształcie płytki, wybierz miejsce pomiędzy dwoma płytkami. Zaprawa lub zaprawa jest łatwiej penetrowana za pomocą wiertła i będzie mniej czytelna, jeśli kiedykolwiek usuniesz ścianę.

Włóż 3/16-calowy mur do wiertarki elektrycznej. Wywierć 2-calowy otwór pilota w wybranym miejscu. Cegły murarskie przeznaczone są do wykonywania otworów w kamieniu.

Włóż plastikową kotwicę ścienną do otworu pilota. Można również użyć metalowej kotwy do ściany, jeśli hak jest wyposażony w jeden.

Umieść hak na kotwicy tak, aby otwór w haku zawieszonym znajdował się nad otworem pilota w ścianie. Wkręć śrubę przez otwór w haku i włóż ją do kotwy, a następnie użyj wiertła elektrycznego, aby ją zabezpieczyć, tak aby znajdowała się pod powierzchnią zawieszonego haka.

Powtarzaj z innym haczykem, jeśli twój obiekt wymaga więcej wsparcia. Umieść przedmiot na haczyku lub haczyku.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.