Jak kompostowy chleb

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak kompostowy chleb


Kompostowanie odpadów kuchennych jest dobrym sposobem na zmniejszenie ilości materiałów osadzanych na składowiskach w całym kraju. Jednakże niektóre osoby, które są nowe w procesach kompostowania, mogą być trochę niepewne, jakie rodzaje materiałów są odpowiednie do kompostowania. W kompostowniach można stosować wiele różnych złom kuchennych, takich jak peeling z owoców i warzyw oraz muszle jaj. Ziemia, szczególnie pieczywo, jest innym materiałem, który można dodać do kompostowania pojemników z trochę przygotowaniem przed umieszczeniem ich w pojemniku.

Rzeczy, których potrzebujesz

Kompostownik do wyboru, tradycyjny lub wermikompostujący

Chleb

Toster lub piekarnik w razie potrzeby

Nóż chlebowy w razie potrzeby

Skocznia w razie potrzeby

Instrukcje

  • 1

Osuszyć chleb przez umieszczenie go na odkrytej powierzchni przez 24 godziny lub przez umieszczenie go w tosterze. Chleb można również suszyć, umieszczając go w piecu w temperaturze 350 stopni przez dziesięć do piętnaście minut.

2

Rozdrobnij chleb w drobne kawałki, pocierając chleb w tę iz powrotem w twoich rękach. Okruchy chleba powinny być jak najmniejsze, aby pomóc w procesie rozkładu. W razie potrzeby chleb może być drobno posiekany przy użyciu ostrego chleba.

3

Posypać okruchy chleba na wierzchu kompostowania materiałów wewnątrz pojemnika. Używając widły, mieszaj okruchy chleba w dolną połowę pojemnika. Jeśli używasz tocznego pojemnika na kompostowanie, po prostu wysuń pojemnik, aby upewnić się, że okruchy są mieszane z poprzednio stosowanymi materiałami do kompostowania.

4

Zabezpiecz pokrywę na pojemniku na kompost, aby nie dopuścić do przedostania się szkodników do otoczenia w materiałach kompostujących, które szukają okruchów chleba.

Wskazówki:

Jeśli pojemnik na kompost jest przeznaczony do wermikompostowania, po prostu dodaj wyschnięte okruchy chleba do kosza kompostującego wraz z innymi odpowiednimi skrawkami kuchennymi. Najlepiej jest umieścić resztki żywności w różnych miejscach w pojemniku na kompostowanie za każdym razem, gdy są dodawane.

Jeśli chcesz, kompostujący środek przyspieszający, dostępny do sprzedaży w większości centrów ogrodowych, może być dodany do tradycyjnego pojemnika na kompost, aby pomóc w rozkładzie materiałów.

Ziemniaki, takie jak pieczywo i płatki zbożowe, wydają się zajmować więcej czasu na rozkład, ponieważ są to produkty przetworzone. Rozważ to podczas dodawania do kosza na kompost.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.