Jak konwertować Outlook PST do programu Outlook Express

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak konwertować Outlook PST do programu Outlook Express


Dwa programy do zarządzania poczty e-mail i kontaktów firmy Microsoft z podobnymi brzmiącymi nazwami, Outlook i Outlook Express są w rzeczywistości bardzo różnymi programami. Programy korzystają z dwóch oddzielnych typów plików i metod przechowywania danych, kontaktów i kalendarza. Proces konwersji z plików pst programu Outlook do programu Outlook Express nie jest oczywisty, ale jest prosty.

Instrukcje

Przejdź do głównego okna programu Outlook i kliknij menu "Plik". Wybierz "Importuj i eksportuj". Wybierz "Eksportuj do pliku" i kliknij "Dalej".

Wybierz "Wartości oddzielone przecinkami (DOS)", a następnie kliknij przycisk "Dalej". Wybierz folder, z którego chcesz wyeksportować pliki Outlook .pst, a następnie kliknij przycisk "Dalej".

Wpisz nazwę dla pliku, który będzie eksportowany do pola "Zapisz eksportowane jako plik". Kliknij przycisk "Dalej", a następnie "Zakończ". Zapoznaj się z lokalizacją tego wyeksportowanego pliku, aby móc go znaleźć podczas importowania go do programu Outlook Express.

Otwórz program Outlook Express i kliknij "Plik", a następnie "Importuj". Wybierz "Inna książka adresowa".

Wybierz "Plik tekstowy (wartości oddzielone przecinkami)", a następnie kliknij przycisk "Dalej". Teraz znajdź plik .csv wyeksportowany z programu Outlook w Kroku 3. Kliknij przycisk "Dalej".

Mapuj pola tekstowe w importowanym pliku .csv do odpowiednich pól książek adresowych, klikając pola wyboru.

Kliknij pole obok "Importuj to pole", kliknij "OK", a na końcu "Zakończ". Konwersja Outlooka do programu Outlook Express jest zakończona.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.