Jak korzystać z hiperłączy programu Excel na urządzeniu mobilnym

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jak korzystać z hiperłączy programu Excel na urządzeniu mobilnym


Arkusze kalkulacyjne Excel są wykorzystywane do różnych zadań. Niektórzy użytkownicy korzystają z programu Excel do planowania budżetu, a inni używają generatora arkuszy kalkulacyjnych jako swego rodzaju bazy danych. Hiperłącza zawarte w arkuszach kalkulacyjnych programu Excel można otworzyć dokładnie tak, jak gdyby znajdowały się na stronie internetowej lub w dokumencie programu Word. Dzięki właściwemu sprzęcie i oprogramowaniu użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do łączy w dokumencie Excel w podróży.

Rzeczy, których potrzebujesz

Inteligentny telefon

Aplikacja kompatybilna z programem Excel

Serwis danych

Instrukcje

  • 1

Włącz telefon inteligentny.

2

Szukaj na rynku telefonu w aplikacji, która otwiera arkusze kalkulacyjne programu Excel. DocumentsToGo to popularna aplikacja dla urządzeń z systemem Windows Mobile, BlackBerry i Android. QuickOffice jest alternatywą dla smartfonów iPhone i Android.

3

Pobierz i zainstaluj aplikację.

4

Uruchom aplikację i otwórz dokument zawierający hiperłącze, które chcesz uzyskać.

5

Wybierz, kliknij lub stuknij w łącze, w zależności od interfejsu używanego telefonu. Link pojawi się w przeglądarce internetowej urządzenia.

Wskazówki:

Dostęp do hiperłącza łączy urządzenie z Internetem. Upewnij się, że na Twoim urządzeniu jest plan danych. Odwiedź tylko linki w dokumentach z zaufanych źródeł.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.